X
اخبار

ارائه خدمات دفاتر پیشخوان خدمات دولت در ‌تعطیلات نوروز

توسط : مدیر فناوری اطلاعات|دوشنبه, 28 اسفند,1396

ارائه خدمات دفاتر پیشخوان خدمات دولت در ‌تعطیلات نوروز

مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری زنجان از پیش بینی و تنظیم کشیک های نوروزی برای دفاتر پیشخوان خدمات دولت در سراسر استان خبر داد و گفت: در ایام تعطیلات نوروزی، کشیک های نوروزی دفاتر پیشخوان خدمات دولت جهت ارائه خدمات به مردم استان آمادگی های لازم را خواهند داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ پریسا فتحعلی بیگلو در گفت‌وگو با روابط عمومی استانداری زنجان، اظهار کرد: در تمامی شهرستان های استان زنجان، دفاتر پیشخوان خدمات دولت دارای کشیک های نوروزی هستند و بر اساس اعلام انجمن صنفی دفاتر پیشخوان استان در تعطیلات نوروز به ارائه خدمات می پردازند.
وی در بخش دیگری از این مصاحبه برخی از وظایف مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت در استانداری زنجان را برشمرد و گفت: مواردی همچون ایجاد و حفاظت از مرکز داده استانداری، مدیریت و نگهداری بستر مجازی مرکز داده استانداری، مدیریت نرم افزارهای سازمانی و نگهداری و به‌روز رسانی شبکه داخلی استانداری بخشی از وظایف این اداره می باشد.
این مقام مسئول ادامه داد: مدیریت و نگهداری نرم افزارهای سازمانی اقدامات و خدماتی از قبیل ارزیابی وب سایت و زیرسایت های استانداری، راه اندازی وب سایت پایگاه خبری استانداری زنجان، راه اندازی سامانه میز خدمت الکترونیک و اقدامات انجام شده در حوزه شهرداری های استان با همکاری دفتر امور شهری را شامل می شود که در حوزه فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری زنجان طی سال گذشته انجام شده و ادامه دارد.
فتحعلی‌بیگلو به برگزاری کلاس های آموزشی و برگزاری مانورهای ویژه انتخابات در این مدیریت اشاره کرد و یادآور شد: در ایام برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نیز اقدامات مربوط به راه اندازی و مدیریت سامانه جامع انتخابات استان زنجان انجام شده است.
مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری زنجان خاطر نشان کرد: اقدامات مربوط به ساماندهی و نظارت بر دفاتر پیشخوان، ارتباطات شبکه دولت، برگزاری نمایشگاه الکامپ و اجرای دولت الکترونیک نیز در سال گذشته انجام شده و برنامه ریزی های لازم در حوزه فناوری اطلاعات، شبکه دولت و مدیریت دفاتر پیشخوان دولت در استان نیز انجام شده است.

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان