X
اخبار

معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری زنجان تاکید کرد؛

توزیع میوه شب عید در تمامی مناطق استان زنجان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان با اشاره به ضرورت توزیع میوه شب عید در سراسر استان زنجان، گفت: شهروندان روستایی نیز باید همچون شهروندان شهری از این فرصت بهره مند شوند و باید میوه شب عید باید در همه مناطق استان زنجان توزیع شود.

چهارشنبه, 23 اسفند,1396
نویسنده: Admin
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
توزیع میوه شب عید در تمامی مناطق استان زنجان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فرامرز نیک سرشت در ستاد تنظیم بازار استان زنجان،  با اشاره به اینکه برخی از شهرستان های استان همچون خدابنده ۲۰۰ هزار نفر جمعیت روستایی دارد، ابراز کرد: موضوع توزیع میوه شب عید در روستاهای استان زنجان همچون سایر استان های کشور باید در دستور کار قرار گیرد.
وی با بیان اینکه ۳۵ درصد جمعیت استان زنجان جمعیت روستایی است، اظهار کرد: می توان از ظرفیت های موجود در بخشداری‌ها برای توزیع میوه شب عید در روستاها استفاده کرد.
معاون استاندار زنجان در ادامه با اشاره به موضوع ضرورت نظارت بر عرضه مرغ زنده به ویژه در منطقه کمربندی خیام جنوبی شهر زنجان، اظهار کرد: یکی از موارد تهدیدکننده سلامت جامعه، عرضه و فروش طیور به صورت زنده است.
وی همچنین با بیان اینکه در توزیع تخم‌مرغ به قیمت مصوب، باید بازرسی‌ها به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد، خاصرنشان کرد: ضروری است تعداد واحدهای عرضه‌کننده تخم‌مرغ با نرخ مصوب نیز افزایش پیدا کند.

تعداد نمایش ها (487)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان