X

حراست

اوقات شرعی

آخرین اخبار

استاندار زنجان:

پرستاری از کودکان بی سرپرست، موهبتی الهی است

استاندار زنجان با بیان اینکه امام علی (ع)، پرچم‌ دار حمایت از یتیمان است، گفت: پرستاری از کودکان بی سرپرست، موهبتی الهی است.

ﺳﻪشنبه, 07 فروردین,1397
نویسنده: Admin
نسخه چاپی
پرستاری از کودکان بی سرپرست، موهبتی الهی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ اسداله درویش‌ امیری در بازدید از شیرخوارگاه شهید ثمین ‌تاب زنجان، با بیان اینکه پرستارانی که مسئولیت نگهداری از کودکان بی سرپرست را بر عهده دارند، در واقع راه امیر مومنان را ادامه می دهند، اظهار کرد: پرستاران باید به این مسئولیت خطیر و شیرین خود، افتخار کنند.
وی ضمن تاکید بر ضرورت دقت و توجه برای انجام این مسئولیت خطیر، افزود: باید مراقب بود در این مسئولیت و به واسطه سختی کار، هیچ‌ گاه به یتیمان بداخلاقی نشود؛ چرا که در این صورت مورد غضب خداوند قرار خواهیم گرفت.
استاندار زنجان با بیان اینکه فرهنگ یتیم ‌نوازی شیعیان نیز از امیرالمومنین (ع) به ارث رسیده است، تصریح کرد: بی‌ شک فعالیت در این عرصه، افتخار و موهبتی است که نصیب پرستاران این مرکز شده و این افراد باید به خود ببالند که اوقات خود را در یتیم ‌نوازی می‌ گذرانند.
وی تمایز مسیر سرنوشت انسان ها را تقدیر الهی و قضا و قدر عنوان کرد و یادآور شد: خداوند بزرگ تمامی انسان ها را سالم خلق می کند، اما بعضا سرنوشت و کم‌ توجهی برخی پدران و مادران، موجب شکل گیری مسیر دیگری در خلقت الهی می شود.

تعداد نمایش ها (626)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان