X

اخبار دفتر امور امنيتي و انتظامي

طی مراسمی با حضور استاندار ، نماینده ولی فقیه در استان ،مدیر کل دفتر حمل ونقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداریها ودهیاری های کشورو جمعی از مسئولین استانی

مرکز کنترل ترافیک شهرداری زنجان افتتاح شد

به گفته استاندار زنجان، جامعه شهری و نحوه اداره آن نیازمند یک مدیریت خلاق و با برنامه است که اگر این نباشد هر روز مشکلات در فروریختن آسایش و آرامش مردم بیشتر می شود.

شنبه, 05 خرداد,1397
نویسنده: عباسی
نسخه چاپی
مرکز کنترل ترافیک شهرداری زنجان افتتاح شد

در این مراسم استاندار زنجان با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر ،این فتح غرور انگیز را یک افتخار ملی و رویدادی کم نظیر در تاریخ ایران دانست.

درویش امیری با بیان اینکه جامعه به آرامش و آسایش روحی، روانی و اجتماعی نیاز داشته و تدبیر، مدیریت و برنامه ‌ریزی در جهت فراهم کردن آسایش و آرامش جامعه به زندگی سالم مردم کمک می‌کند، گفت: برقراری نظم و انضباط و اِعمال قانون و مقررات، مهم‌ ترین گام برای فراهم کردن آسایش و آرامش مردم است.

استاندار زنجان  الزامی شدن  ساخت پارکینگ  در طرح های مسکونی را ضروری دانست واز شهرداری خواست در برابر صاحبان ساختمان‌هایی که به‌ دنبال حدف پارکینگ هستند، مقاومت کند.

مدیر کل دفتر حمل ونقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداریها ودهیاری های کشور هم  با اشاره به الگو های موفق اجرای این طرح درشهرهای مختلف کشور ، همکاری  توام پلیس با شهرداری را عامل مهمی در راه توسعه یکپارچه خدمات شهری دانست.

خانم حصاری با اشاره به تصویب طرح پیاده راه در زنجان این طرح مناسب ترین گام برای سوق دادن مردم جهت استفاده از وسایط نقلیه عمومی  وکاهش آلایندگی  ناشی از تردد خودروها در مرکز شهر خواند.

شهردار زنجان  هم هدف از اجرای این طرح را مدیریت  درست ترافیک شهری با بهره مندی از داده های مرکز کنترل ترافیک اعلام و تصریح ‌کرد: شهرداری در کنار پلیس وظیفه دارد برای بهبود عبور و مرور تلاش کند و مراکز کنترل ترافیک با دو هدف تشکیل می‌شود که مدیریت ترافیک شهری یکی از این موارد است و در تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها نیاز به آمار دقیق داریم که این مرکز می‌تواند در این حوزه به کمک مدیریت شهری بیاید. ​

به گفته معصومی  برای تجهیز  این مرکز  5 میلیارد تومان  اعتبار هزینه شده است.

 

تعداد نمایش ها (670)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان