X

اخبار

استاندار زنجان:

پلیس و دادستانی در دستگیری قاتلان محیط بانان زنجانی خوب عمل کردند


استاندار زنجان در دیدار با رئیس سازمان محیط زیست گفت: برخورد قاطعی با قاتلان دو محیط‌بان زنجانی خواهد شد تا درس عبرتی برای دیگر شکارچیان غیرمجاز باشد.

 

دوشنبه, 23 فروردین,1400
نویسنده: زهرا رستمی
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
پلیس و دادستانی در دستگیری قاتلان محیط بانان زنجانی خوب عمل کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی در دیدار با عیسی کلانتری رئیس سازمان محیط زیست که به زنجان سفر کرده بود گفت: محیط بانان همچون سربازان خط مقدم، حافظان امنیت کشورند که با تمام وجود 
از منابع طبیعی و محیط زیست کشور حفاظت می کنند و در درگیری با انسان‌های بی‌خرد خون خود را هدیه می کنند.
وی با تسلیت شهادت شهیدان مجلل و هاشمی دو محیط بان زنجانی با قدر دانی از اقدام سریع پلیس آگاهی و دادستانی در دستگیری قاتلان این محیط بانان تاکید کرد: قطعا این قاتلان به سزای عمل خود خواهند رسید تا درس عبرتی برای سایر شکارچیان غیر مجاز و تهدیدکنندگان محیط زیست باشد.
استاندار زنجان در ادامه با بیان اقدامات زیست محیطی صورت گرفته در استان زنجان گفت: یکی از اقدامات بسیار شایسته و قابل دفاع، تعیین تکلیف پسماندهای روی بود که طی ۲۵ سال مشکلاتی را بهمراه داشت ولی با همکاری و همراهی بسیار خوب دادگستری استان توانستیم فیلترکیک‌های دپو شده را به مکان جدید منتقل کنیم.
عیسی کلانتری رئیس سازمان محیط زیست هم که برای ادای احترام به مقام شهدای محیط بان و دیدار با خانواده آنها به زنجان سفر کرده بود گفت: از زحمات استاندار زنجان، پلیس آگاهی و فرماندهی انتظامی استان و اقدام سریع دادستانی استان برای دستگیری قاتلان محیط بانان قدردانی می کنیم و یقین داریم با اقدامات قضایی و انتظامی موثر، قاتلان به سزای عمل خود خواهند رسید.
کلانتری با حضور در مزار شهیدان "مجلل" و "هاشمی" دو محیط بان زنجانی به مقام آنها ادای احترام کرد و با خانواده آن شهیدان دیدار کرد.

 

تعداد نمایش ها (98)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان