X

اخبار

استاندار زنجان:

در حوزه مسکن اجازه سودجویی به کسی داده نمی شود

استاندار زنجان گفت: طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان با جدیت در حال پیگیریست و بطور میدانی باید نظارت شود.

ﺳﻪشنبه, 28 بهمن,1399
نویسنده: فرناز باقری
نسخه چاپی
در حوزه مسکن اجازه سودجویی به کسی داده نمی شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی صبح امروز در جلسه شورای مسکن استان گفت: 28هزارو 691 نفر در طرح اقدام ملی مسکن استان نام نویسی کردند که 14 هزار نفر از آنها واجد شرایط بودند و مشکل تامین مسکن برای احداث واحدها نداریم.

وی از کسانی که در این طرح شرکت کرده اند خواست فریب سودجویانی که قصد متلاطم کردن بازار مسکن را دارند نخورند چرا که در استان زنجان به هیچکس اجازه دخالت در حوزه مسکن را نمی دهیم و با افرادی که بدنبال منافع شخصی خود هستند و با اخلال در بازار قصد دارند به خواسته های خود برسند برخورد جدی خواهد شد.

رئیس شورای مسکن استان همچنین از اعضای این شورا خواست با تشکیل تیم های تخصصی کاری مسائل و مشکلات را قبل از جلسات بطور کارشناسی بررسی کنند و برای تصمیم و تصویب نهایی در شورا مطرح کنند.

استاندار زنجان تاکید کرد: اگر در حوزه عمرانی و بویژه اجرای طرح اقدام ملی مسکن می خواهیم موفق شویم باید ستاد تسهیل و رفع موانع تولید الگو باشد چرا که در آن ستاد تمام تصمیم های مهم در میدان گرفته می شود و در حوزه مسکن نیز باید هر دو هفته یکبار با حضور میدانیِ همه عوامل، گزارش داده شود.

او یکبار دیگر یادآور شد: اگر در حوزه مسکن نظارت ها جدی باشد شاهد تخلف و سودجویی عده ای خاص نخواهیم بود.

تعداد نمایش ها (244)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان