X

اخبار

استاندار زنجان:

در مولدسازی، استان بسیار خوب عمل کرد

استاندار زنجان گفت: زحمات سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیران برای تامین پاداش و رفاهی کارکنان قابل تقدیر است.

ﺳﻪشنبه, 30 دی,1399
نویسنده: زهرا رستمی
نسخه چاپی
در مولدسازی، استان بسیار خوب عمل کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح اله حقیقی ظهر امروز در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت: امسال سال بسیار سختی به لحاظ تخصیص بودجه و درآمدهای استان بود اما با این‌همه تنگنا و سختی، تنها استانی هستیم که توانستیم 7 ماه از پاداش و رفاهی کارکنان دولت را پرداخت کنیم.

مقام عالی استان افزود: مبلغ عیدی کارکنان نیز آماده است و پس از تعیین میزان به کارکنان پرداخت خواهد شد.

استاندار زنجان به موضوع مولدسازی و فروش املاک مازاد دستگاه‌ها برای تامین بودجه مورد نیاز استان اشاره کرد و گفت: مدیران طی دو ماه گذشته همکاری خوبی با سازمان مدیریت و برنامه ریزی داشتند و توانستیم تمام اعتبارات را به حساب سازمان مدیریت واریز کنیم.

او تاکید کرد: برای تامین اعتبارات استان نباید فقط به مولدسازی تکیه کنیم و باید پیگیر اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه ای نیز باشیم.

استاندار زنجان در ادامه شورای برنامه ریزی و توسعه به برگزاری کنگره 3535 شهید استان در سال آینده اشاره کرد و گفت: این کنگره آبروی استان و ادای دین به مقام شهدا و خانواده آنهاست و لازم است همه مدیران پای کار باشند و در برگزاری هر چه باشکوهتر آن همکاری کنند.

حقیقی با بیان اینک دبیرخانه کنگره فعال است و اسناد بسیار ارزشمندی نیز از شهدا جمع آوری شده است از مدیران خواست هزینه های لازم برای برگزاری آن را تامین کنند.

تعداد نمایش ها (239)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان