X

اخبار

نخستین مدرسه کسب و کار کشور در زنجان افتتاح شد/دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران:تربيت مدير در چارچوب استانداردهای بین المللی از اهداف تاسیس مدرسه کسب وکار صوفي است

دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران، کادرسازی و تربيت مدير در چارچوب استانداردهای بین المللی را از اهداف تاسیس مدرسه کسب و کار صوفي زنجان برشمرد و افزود: مباحثی همچون مدیریت صحیح، اشتغال، کارآفرینی، مهارت‌های اجتماعی و شهروندی در آموزش‌ها مورد تاکید قرار گرفته است.

یکشنبه, 28 آذر,1395
نویسنده: Anonym
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
نخستین مدرسه کسب و کار کشور در زنجان افتتاح شد/دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران:تربيت مدير در چارچوب استانداردهای بین المللی از اهداف تاسیس مدرسه کسب وکار صوفي است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ دكتر سعداله نصیری قيداري صبح یکشنبه در مراسم افتتاح "مدرسه کسب و کار صوفی زنجان" بعنوان نخستین مدرسه کسب و کار کشور که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، استاندار زنجان و نماینده ولی فقیه در استان و به همت پروفسور ثبوتی برگزار شد، به تغییرات روز افزون و پیچیدگی‌های علم در جهان اشاره نمود و با بیان این مطلب که آموزش پایه نوآوری، شکوفایی و اختراع به شمار می‌رود خاطرنشان کرد: : 17 هدف مهم در چارچوب‌های جهانی توسعه پایدار سازمان ملل تدوین شده که مبارزه با فقر، آموزش فراگیر و ارائه نقشه راه توسعه جهان از مهمترین آن اهداف است.

نماينده اسبق مردم زنجان در مجلس شوراي اسلامي با تأکید بر تربیت صحیح نیروی انسانی تصریح کرد: باید آموزش تنها از حوزه آموزش و پرورش خارج شود و به تمام لایه‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی گسترش یاید.

وی با اشاره به فعالیت 2 هزار و 800 شرکت دانش‌بنیان در کشور بیان کرد: امسال این شرکت‌ها 20 هزار میلیارد تومان درآمد داشتند که پیش‌بینی می‌شود درآمد آنها تا پایان سال به 30 هزار میلیارد تومان برسد.

نصیری با اشاره به اینکه با فعالیت شرکت هاي دانش‌بنیان 30 هزار شغل پایدار در کشور ایجاد شده است، ابراز کرد: این شرکت‌ها 150 میلیون دلار صادارت داشتند.

وي آموزش را پایه نوآوری، شکوفایی و اختراع خواند و گفت: علم آموزي اهمیت و جایگاه ويژه اي در آموزه‌های دینی ما دارد. در آموزه‌های دین اسلام، علم به معنای آموزشی فراگیر، برابر، با کیفیت و مادام العمر مورد توجه بوده که امروزه نیز دانش با این ویژگی ها در اولویت‌ جهان قرار گرفته است.

تعداد نمایش ها (2405)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان