X

اخبار

همه مدیران بر اساس نقشه راه ترسیم شده برای توسعه استان گام بر می دارند

استاندار زنجان با قدردانی ازهدایتهای نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و تلاش صادقانه مدیران در پیشبرد امور گفت: همه توفیقات متعلق به مردم است.

یکشنبه, 13 بهمن,1398
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
همه مدیران بر اساس نقشه راه ترسیم شده برای توسعه استان گام بر می دارند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح اله حقیقی در نشست خبری با خبرنگاران در نخستین روز از ایام الله دهه فجر گفت: هزارو751 طرح با اعتباری بالغ بر 7هزارو 614 میلیارد تومان افتتاح و یا ساخت آن آغاز می شود.
وی نکته بارز طرحهای امسال را بیشتر افتتاحی دانست و افزود: از این تعداد طرح هزارو 711 طرح با حجم سرمایه گذاری 3هزارو 450میلیارد تومان و اشتغالزایی 4هزارو303 نفر به بهره برداری می رسد.
یکی دیگر از ویژگیهای طرحهای امسال حجم قابل توجه سرمایه گذاری طرحهاست که در این زمینه عملیات اجرایی 40 طرح با اعتباری بالغ بر 4هزارو 182 میلیارد تومان و پیش بینی اشتغال نزدیک به 5 هزار نفر در ایام الله دهه فجر آغاز می شود.
مقام عالی دولت در استان به اقدامات مهم دولت در طی یکسال گذشته اشاره کرد و مواردی همچون بازگرداندن 11 واحد تولیدی به چرخه فعالیت، استفاده از ظرفیت خیران برای افزایش تعداد تخت های بیمارستانی، تقسیط بدهی برخی واحدهای بزرگ تولیدی و سود دهی این واحدها همچون نخ تایر صبا، افزایش پرداخت تسهیلات بانکی برای رونق تولید و ازدواج، افزایش ضریب مکانیزاسیون کشاورزی، افزایش تعداد بیمه شدگان اجباری و کاهش تعداد بیمه بیکاری بگیران را بخشی از اقدامات صورت گرفته در سال 1398 دانست.
استاندار زنجان چابک سازی مدیریتها، ایجاد کمیته رصد اشتغال و کمیته رصد اجتماعی، تعیین تکلیف اقدامات برزمین مانده استان همچون پسماندروی، طرح سبزه میدان، حضور در بین مردم شهرها و روستاها، ارتقاء جایگاه استان و حذف موازی کاری در اجرای امور و تقویت اهرم های کمک کننده بودجه استان را نقشه راه ترسیم شده برای توسعه استان برشمرد و گفت: در این راه اصحاب رسانه نیز یار و یاور مدیران در بیان نقاط ضعف و قوت و اجرای امور بودند.

تعداد نمایش ها (157)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان