X

اخبار

توصیه استاندار زنجان به شهروندان؛

کرونا شوخی بردار نیست در خانه بمانید و سفر نروید

استاندار زنجان پس از بازدید از روند اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان گفت: مردم برای قطع زنجیره انتقال در خانه بمانند.

یکشنبه, 10 فروردین,1399
نویسنده: فرناز باقری
نسخه چاپی
کرونا شوخی بردار نیست در خانه بمانید و سفر نروید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی هدف از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی را کاهش تماس ها و مخاطرات دانست و افزود: براساس رصد دستگاههای تردد شمار که در ورودی و خروجی شهرهای استان به ثبت رسیده است رفت و آمد خودرها در چند روز گذشته از سال جدید  حدود 70 درصد کاهش یافته است.
مقام عالی استان با بیان اینکه کرونا شوخی بردار نیست و سختگیریهایی که در اجرای این طرح اعمال می شود فقط برای سلامتی مردم است و اگر کسی هنوز از سفر برنگشته هر چه سریعتر به وطن خود بازگردد.
استاندار زنجان تاکید دارد در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی ساکنین بومی هر شهر مجاز به ورود به شهر هستند و برای شناسایی افراد بومی ارایه کارت ملی، بیمه نامه و پلاک خودرو ملاک است و رانندگان بومی باید با استفاده از کنار گذر شهرها به مسیر خود ادامه دهند تا به شهر خود برسند.
نماینده عالی دولت در استان از هماهنگی دستگاهها و حمایت دستگاه قضا بعنوان ضمانت اجرای آن اشاره کرد و گفت: در 24 ساعت گذشته متاسفانه برخی به تذکرات توجهی نکردند که اعمال قانون شدند،البته توصیه ما در برخورد با هموطنان ارشادی و بصورت احترام آمیز است.

 

تعداد نمایش ها (273)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان