X

اخبار

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و استاندار زنجان بمناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر

شنبه, 03 خرداد,1399
نویسنده: Anonym
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
🔷️بسم الله الرحمن الرحیم
حماسه آزادسازی خرمشهر یکی از حوادث سرنوشت ساز و ماندگار تاریخ هشت ساله و پر افتخار دفاع مقدس است که می تواند به عنوان درسی بزرگ تا همیشه برای ملت ایران آموزنده و راه‌گشا باشد.
سوّم خرداد یادآور دلاوری های رزمندگان اسلام، فداکاری و ایثار شهیدان، استقامت و پایداری ملّت ایران، شجاعت و میدان‌داری فرماندهان خداباور و خلوص رزمندگان اسلام و رهبری فرمانده معظّم کلّ قوا امام خمینی(ره) است، آزادسازی خرمشهر تجلّی قدرت لایَزالِ الهی بود که در عملیات اِلی بیتُ المُقَدَّس ظهور نمود؛ و نماد آن نیز فرمایش امام خمینی(ره)؛ که «خرمشهر را خدا آزاد کرد» می باشد.
رشادتهای رزمندگان دفاع مقدس بویژه رزمندگان خط شکن دیار غواصان دریا دل آمده است: همانطور که امام راحل فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد و این پیروزی پس از آن بود که رزمندگان اسلام با جانفشانی و طی عملیاتی سریع و غافلگیرانه و با ابعاد پیشرفته نظامی و تاکتیکی توانسته بودند خرمشهر را آزاد کنند. لیکن نگاه بلند امام راحل (ره) در این قضیه در واقع به سمت و سوی اراده الهی و ناظر به این معنا بود که؛ هر جا شما تمام توان خود را بکار گرفتید و در یک جمله؛ مجاهدت کردید؛ آن وقت خدا به کمک شما می آید و پیروز خواهید شد.
یاد و خاطره همه شهدای عملیات بیت المقدس بویژه شهدای استان زنجان را گرامی میداریم و امیدواریم راه رزمندگان اسلام همواره روشن و پررهرو باشد.

خاتمی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان

حقیقی
استاندار زنجان

تعداد نمایش ها (201)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

دی ان ان