X

اخبار

استاندار زنجان خواستار شد؛

همه باید به دانشگاه علوم پزشکی کمک کنند

استاندار زنجان می گوید: در مقابله با بیماروی کرونا همه مدیران به همراه مردم باید پای کار باشند و در راستای مقابله با این بیماری به دانشگاه علوم پزشکی و کادرهای درمانی کمک کنند.

ﺳﻪشنبه, 06 اسفند,1398
نویسنده: فرناز باقری
نسخه چاپی
همه باید به دانشگاه علوم پزشکی کمک کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان: فتح الله حقیقی پیش از ظهر امروز در جلسه پدافند زیستی استان، برای مقابله با ویروس کرونا گفت: برای رصد دقیق  وضعیت جامعه نیاز به ایجاد کمیته های تخصصی همچون بهداشت و درمان، امنیت، اطلاع رسانی و پشتیبانی داریم که بطور روزانه ارائه گزارش کرده و بطور عملیاتی در صحنه باشند.

استاندار زنجان با توجه به هشدارهای بهداشتی و رعایت بهداشت از اعضا خواست از عرضه قلیان در مراکز عمومی جلوگیری کنند چرا که یکی از عوامل پر خطر در ابتلا به انواع بیماری ها همین قلیان است.

مقام عالی دولت در استان ضمن قدردانی از فعالیت دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمانی و پزشکان بیمارستان ها که شبانه روزی در حال خدمت هستند، استفاده از ظرفیت بسیج و سمن ها را برای آگاهی آحاد جامعه در برابر این ویروس مهم دانست و گفت: صداوسیما نیز به نحو مطلوبی در راه اطلاع رسانی و پیشگیری در میدان حضور دارد.

فتح الله حقیقی همچنین نکاتی را به مدیران ادارات برای کاهش خطرات احتمالی و پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس گوشزد کرد و گفت: اماکن ورزشی، هنری و آموزشی تا اطلاع ثانوی تعطیل شوند و همه موظفیم به دانشگاه علوم پزشکی که در راس پیشگیری و مقابله با این بیماریست نهایت کمک را بکنیم.

استاندار زنجان تاکید کرد: کمیته های ایجاد شده بطور روزانه به او گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه کنند و در شهرستانها نیز فرمانداران بطور متناظر اقدامات مرکز استان را انجام دهند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان هم با قدردانی از تلاش مسئولان و مدیران استان در پیشگیری از کرونا ویروس مهم ترین نیاز امروز جامعه را حفظ آرامش و همراهی برخی تولید کنندگان ماسک و مواد ضد عفونی کننده با مردم دانست و از رسانه ها خواست ضمن اطلاع رسانی از بیماری در خبرهایشان امیدواری نیز به جامعه تزریق کنند.

تعداد نمایش ها (203)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان