X

اخبار

استاندار زنجان:

همه اقدامات توسعه‌ای حاصل تلاش فرزندان نظام است

استاندار زنجان می گوید: وظیفه داریم هر گامی که برای توسعه استان برداشته می شود به مردم بیان کنیم تا در جریان تصمیمات قرار گیرند.

یکشنبه, 31 فروردین,1399
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
همه اقدامات توسعه‌ای حاصل تلاش فرزندان نظام است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان گفت: در سال جهش تولید منویات رهبر معظم انقلاب راهنمای همه مدیران است و ما در استان زنجان با تدوین نقشه راه، قصد داریم با اولویت بندی طرح‌ها و فعال‌تر کردن مدیران به نتایج قابل قبولی دست یابیم.
مقام عالی استان با بیان اینکه جهش تولید به معنی توجه به همه بخش‌های تولید و نگاه برابر به همه مناطق است، افزود: دستگاههای اجرایی باید از نقشه راه پشتیبانی کنند و هماهنگی بین آنها برای رسین به اهداف مورد نظر بسیار مهم است.
استاندار زنجان با قدردانی از رهنمودهای نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان تأکید کرد: فعالیت‌ها در سال جهش تولید باید با سرعتی متعادل و مستمر ادامه دار باشد و در این راه باید کمیته رصد اشتغال استان بیش از گذشته فعال شود.
وی خاطرنشان کرد: آمادگی داریم در دوران پسا کرونا، واحدهای تولیدی که در انتظار بهره‌برداری هستند، با درصد قابل توجهی از ایجاد شغل افتتاح کنیم.
رئیس ستادفرماندهی اقتصاد مقاومتی استان زنجان همچنین از مدیران خواست امسال برای جذب بودجه ملی دستگاه خود بیشتر تلاش کنند و با نهایی کردن پنجره واحد سرمایه گذاری به منظور تسهیل در ورود سرمایه گذاران و تولیدکنندگان به استان، حتما از ظرفیت بخش خصوصی به‌طور ویژه استفاده شود.
در این جلسه که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان هم تأکید کرد: اولویت برای جهش تولید با طرح‌هایی باشد که در زمان کم به نتیجه می رسند و درصد قابل توجهی اشتغال زایی دارند و همچنین این طرح‌ها مکمل طرح‌های قبلی نیز باشند.
مصطفی طاهری منتخب مردم شهرستان‌های زنجان و طارم در مجلس یازدهم هم با قدردانی از اقدامات صورت گرفته و احصاء اولویت‌های استان در سال جهش تولید و تدوین نقشه راه گفت: باید برای جهش تولید، جهادی عمل کرد و از هم اکنون به فکر تسهیل روند سرمایه گذاری، نحوه پرداخت تسهیلات و افزایش ظرفیت تولید باشیم.

تعداد نمایش ها (172)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان