X

اخبار

استاندار زنجان:

معلمان جهادگران عرصه دانش‌اند

استاندار زنجان در آیین گرامیداشت مقام معلم گفت: معلمان هم در روزهایی که مردم بخاطر کرونا دچار تنگنا شدند جهادگران عرصه دانش هستند.

چهارشنبه, 17 اردیبهشت,1399
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
معلمان جهادگران عرصه دانش‌اند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی در پایان آیین گرامیداشت مقام معلم که بصورت ارتباط مستقیم ویدئو کنفرانس با حضور رییس جمهور برگزار شد اظهار کرد: بی شک معلمان چشم و چراغ جامعه و مورد تکریم ما هستند.
رییس شورای آموزش و پرورش استان ابتکار وزارت آموزش و پرورش و همراهی معلمان و دانش آموزان در راه اندازی شبکه مجازی شاد برای امر تدریس و آموزش را بسیار ارزشمند دانست و تاکید کرد: این طرح سازنده نشان داد از بستر فضای مجازی می توان برای آموزش صحیح دانش آموزان استفاده کرد و آیندگان، این طرح را تصدیق خواهند کرد.
استاندار زنجان همچنین از رسانه ملی بخاطر ایجاد شبکه های مختلف برای تداوم آموزش در ایام قرنطینه قدردانی کرد و اظهار داشت: از همان روزهای ابتدای شیوع کرونا صداوسیما برای جبران آموزش بدون کلاس درس به میدان آمد و نبود کلاس حضوری را تا حد زیادی جبران کرد.
فتح الله حقیقی در ادامه، رونق و جهش تولید را مرهون بکارگیری نیروهای متخصص و ماهر دانست و افزود: تربیت این نسل بر عهده معلمان و فرهنگیان عزیز بویژه در هنرستانهای فنی و حرفه‌ای و کار و دانش است.
مقام عالی استان حفظ سلامتی مردم را در این روزها از اولویت‌های مدیریت استان برشمرد و از زحمات کادر درمانی، پویش‌های مردمی، بسیج و همچنین فرهنگیان که در جبهه دانش و تولید محتوا دست بکارند تا این ایام سپری شود قدردانی کرد و افزود: مدیریت کرونا ویروس در استان با همکاری همه عوامل و مردم حاصل شده است.
رییس شورای آموزش و پرورش استان در پایان یاد و خاطره همه معلمان شهید انقلاب و دوران دفاع مقدس را گرامی داشت.
در پایان این برنامه از 7 معلم نمونه با حضور استاندار زنجان تجلیل شد.

تعداد نمایش ها (104)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

دی ان ان