X

اخبار

استاندار زنجان:

مصوبات جلسات باید اجرایی و عملیاتی شود

استاندار زنجان گفت: تمام فعالیتها و اقداماتی که در استان به اجرا در می آید برنامه ریزی شده است و مدیران باید بر اساس این برنامه و راهبرد اقدام کنند.

شنبه, 28 دی,1398
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
مصوبات جلسات باید اجرایی و عملیاتی شود
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای مسکن استان، با اشاره به اجرای طرح اقدام ملی مسکن افزود: با اجرای این طرح 5هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در بخش مسکن اتفاق می افتد و رونق ساخت و ساز یعنی ایجاد اشتغال که این فرصتی برای استان است.
نماینده عالی دولت در استان زنجان تأکید کرد: قطعا کسانی که واجد شرایط دریافت مسکن هستند به حقشان خواهند رسید و طبق آمارها حدود 60درصدی که در دو مرحله قبل در سامانه نام نویسی کرده اند شرایط لازم را ندارند و ما در استان زنجان با کسانی هم که اقدام به خرید و فروش کد رهگیری طرح اقدام ملی مسکن کنند برخورد قانونی خواهیم کرد.
او همچنین پیشنهاد کرد کمیته ای به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی برای عملیاتی و اجرایی کردن مصوبات و برنامه های طرح اقدام ملی مسکن تشکیل شود تا برای تأمین و مکان یابی زمین و پیش بینی امور زیربنایی بصورت کاملا تخصصی و کارشناسی شده تصمیم گیری نموده و در این کمیته از ظرفیت بخش خصوصی و انبوه سازان نیز استفاده شود.
استاندار زنجان ضمن قدردانی از تلاش مسئولان در اجرای طرح‌های استانی ابراز داشت: حتما باید مصوبات جلسات مهمی همچون شورای مسکن اجرایی و عملیاتی شود و اگر کاستی و تاخیرهایی در اجرای برنامه ها بوجود آمد از مردم عذرخواهی کن

تعداد نمایش ها (178)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

دی ان ان