X

اخبار

استاندار زنجان:

مدیران به فکر جذب حداکثری اعتبارات ملی باشند

استاندار زنجان گفت: مدیران برای دهه فجر گزارش مستند از عملکرد خود ارائه نمایند.

یکشنبه, 05 بهمن,1399
نویسنده: فرناز باقری
نسخه چاپی
مدیران به فکر جذب حداکثری اعتبارات ملی باشند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت: رسانه ها در نقد عملکردها جانب انصاف را رعایت کنند و تلاشی که مدیران در این شرایط برای استان می کنند نباید نادیده گرفته شده و رنگ و بوی تخریب به خود گیرد.

وی با اشاره به نزدیک شدن ایام الله دهه فجر از مدیران خواست با مستند کردن اقدامات دستگاه خود آماری از عملکرد و دستاوردهای خود را به مردم ارائه کنند.

او تاکید کرد: مردم باید در جریان خدمت رسانی خدمتگزاران خود قرار گیرند و آنها بهترین قاضی برای ارزیابی و قضاوت در باره عملکرد مدیران هستند.

استاندار زنجان از مدیران خواست برای جذب اعتبارات ملی نهایت تلاش خود را بکنند چرا که یکی از شاخص های مهم ارزیابی آنها در اسفند ماه براساس همین اقدام خواهد بود.

طرح جامع شهر زنجان نیز در مراحل پایانی تصویب است.

در شورای برنامه ریزی و توسعه استان طرح جامع شهر زنجان مطرح شد که استاندار زنجان پس از ارائه توضیحات مشاور گفت: در این طرح همه جوانب بررسی شده و با کار کارشناسی چکش کاری های لازم صورت گرفته است.

حقیقی یکی از دغدغه های یکسال گذشته در استان را حل مشکلات شهری عنوان کرد و افزود: طرح هادی شهرهای کرسف و نوبهار به اتمام رسیده و طرح تفصیلی شهرهای قیدار و آببر نیز تکمیل شده و رفع مغایرت طرح های شهری ابهر و خرم دره نیز تکمیل و برای تصویب به مراجع ذیربط ارسال شده است.

عواید حاصل از فروش پسماند در استان هزینه می شود.

استاندار زنجان در ادامه جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان به موضوع تعیین تکلیف پسماند روی نیز اشاره کرد و افزود: با تلاش مجموعه مدیران استان رای قوه قضائیه به نفع مردم صادر شد و عواید حاصل از فروش 7 میلیون تن پسماند دپو شده برای توسعه استان هزینه خواهد شد .

تعداد نمایش ها (145)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان