X

اخبار

استاندار زنجان:

لزوم شفاف سازی برای مقابله با فساد

استاندار زنجان شفاف سازی را منجر به جلوگیری و مقابله با فساد دانست و گفت: برای جهش تولید باید به مدیران شایسته و پیگیر بها داد.

دوشنبه, 08 اردیبهشت,1399
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
لزوم شفاف سازی برای مقابله با فساد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی پیش از ظهر امروز در جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان، ضرورت ترسیم نقشه راه استان را یادآور شد و افزود: برای جهش تولید باید از روزمره گی بیرون آییم و با توان مضاعف و عزمی جزم برای آن گام برداریم.
مقام عالی دولت در استان همچنین رفع قوانین مزاحم تولید و حل آن با استفاده از اختیارات استانی و همچنین ساماندهی واحدهای تولیدی با هدف افزایش توان و رونق تولید را از عوامل مهم برای رسیدن به جهش تولید عنوان نمود و افزود: تقویت زیرساختهای گردشگری و معرفی ظرفیت های استان در بخش صنایع دستی همچون ملیله که شهرت جهانی دارد و بازاریابی محصولات نیز یکی دیگر از راههای رسیدن به رونق و جهش تولید است.
استاندار زنجان لزوم توجه به شرکت های دانش بنیان و حمایت از کسب و کارهای نو با بهره گیری از توان جوانان و نخبگان استان را برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب بسیار موثر دانست و تاکید کرد: حتما باید برای جهش تولید از مدیران شایسته، پیگیر و پای کار استفاده کنیم وتحقق عنوان سال نیازمند استفاده از توانمندی همه بخش ها همچون سمن ها و نخبگان است.
رئیس کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان بررسی تکمیل زنجیره تولید به منظور جلوگیری از خام فروشی و افزایش ارزش افزوده حاصل از محصول، حذف واسطه گری و دادن سود بطور مستقیم به تولید کننده و همچنین بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی و صنعتی را برای رونق تولید و در امتداد آن جهش تولید حیاتی دانست و اذعان داشت: مدیریت منابع دولتی و خصوصی و ارائه تسهیلات بانکی برای ایجاد فرصتهای جدید شغلی از راه های دیگر در راستای جهش تولید است.
استاندار زنجان همچنین حمایت بانکها از تولید را مهم دانست و با قدردانی از همراهی شبکه بانکی در سال گذشته برای رونق تولید از افزایش 45 درصدی پرداخت تسهیلات در مقایسه با سال 97 خبر داد.

تعداد نمایش ها (203)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان