X

اخبار

فرماندار طارم: محرومیت زدایی از اصلی ترین اهداف نظام است/ خدمتگزاری به مردم اولویت اصلی کارگزاران نظام

صفری اظهار داشت: محرومیت زدایی یکی از اصلی ترین اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران است.

چهارشنبه, 16 بهمن,1398
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
فرماندار طارم: محرومیت زدایی از اصلی ترین اهداف نظام است/ خدمتگزاری به مردم اولویت اصلی کارگزاران نظام

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان طارم؛ جشن بزرگ انقلاب شهرستان طارم در روستای درام با حضور ستار صفری فرماندار طارم و معاونین ایشان، امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان و با مشارکت پرشور اهالی روستای درام برگزار گردید.

در این مراسم فرماندار طارم با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی از زمان پیروزی تاکنون از فراز و نشیب های بسیاری گذر کرده است اظهار داشت: برای اینکه جمهوری اسلامی ایران پابرجا بماند و چهل و یکمین سالروز انقلاب را جشن بگیریم جوانان زیادی را تقدیم انقلاب کردیم.

وی با تاکید بر اینکه اصلی ترین وظیفه ما تبیین آرمان ها و برنامه های امام و رهبری برای نسل جوان می باشد افزود: آرمان های انقلاب بایستی برای جوانان که آینده سازان مملکت هستند تشریح گردد.

صفری اعتماد و اطمینان مردم را موجب دلگرمی مسئولین برشمرد و اظهار امیدواری کرد: ایام دهه فجر و تشریح دستاوردهای انقلاب و دولت به افزایش اعتماد و اتحاد در کشور بینجامد.

این مسئول با اشاره به اینکه انقلاب به رهبری امام و با حضور مردم به پیروزی رسید تصریح کرد: امروز نیز حضور مردم در عرصه های مختلف بیش از پیش ضروری است.

فرماندار طارم توانمندسازی نیروی انسانی را بزرگترین دستاورد نظام برشمرد و گفت: اکثریت مدیران و کارکنان شهرستان از فرزندان بومی منطقه هستند که با دلسوزی برنامه های انقلاب و دولت و امورات مردم را پیش می برند.

صفری محرومیت زدایی را یکی از اصلی ترین اهداف نظام برشمرد و افزود: اقدامات کم نظیری توسط دولت ها در طول ۴۰ سال در این راستا انجام شده است.

وی اقدامات انجام شده توسط دولت تدبیر و امید در روستاها را کم نظیر خواند و اظهار داشت: علی رغم تمام محدودیت ها و تحریم های ناجوانمردانه آمریکا، تلاش خدمتگزاران بر این است با جدیت و تمام توان خدمت رسانی به مردم در راس امور دهند .

وی اجرای برنامه های مفرح و شاد و ایجاد نشاط اجتماعی را از اصلی ترین برنامه های فرهنگی دهه فجر عنوان کرد و گفت: جشن مردمی انقلاب در نقاط مختلف شهرستان برگزار خواهد شد.

وی از افتتاح یا کلنگ زنی از ۱۳۳ پروژه عمرانی اقتصادی با مجموع اعتبار ۸۸ میلیارد تومان خبر داد و اظهار امیدواری کرد: این پروژه ها به افزایش رفاه و ارتقای شاخص های توسعه در شهرستان بینجامد.

فرماندار طارم در پایان از مردم دعوت کرد در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند امسال، همانند سال های گذشته مشارکت حداکثری داشته باشند.

تعداد نمایش ها (43)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان