X
اخبار

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان:

عملکرد استان در حوزه اقتصاد مقاومتی، قابل تقدیر است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، با بیان اینکه عملکرد تیم مدیریتی استان در حوزه اقتصاد مقاومتی قابل تقدیر است، گفت: مجموعه مدیران استان آنچه در توان داشتند، برای تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی انجام دادند و شاهد موفقیت ‌های خوبی در این بخش هستیم.

یکشنبه, 27 اسفند,1396
نویسنده: Admin
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
عملکرد استان در حوزه اقتصاد مقاومتی، قابل تقدیر است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ آیت ‌اله علی خاتمی در جلسه شورای اداری استان، با بیان اینکه استاندار زنجان، تلاش های شبانه روزی برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی استان انجام داده است، اظهار کرد: تلاش و پشتکار زیادی برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی استان در سالجاری توسط مدیران استانی صورت گرفت که این رویکرد باید با تلاش بیشتری در سال آتی ادامه داشته باشد.
وی با بیان اینکه دغدغه همه مسئولان، ایجاد شرایط همدلی و وحدت بین مسئولان استانی برای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی است، افزود: مطالبات رهبری از ائمه جمعه، ایجاد وحدت، انس، الفت، همدلی و داشتن روحیه تشویق مضاعف برای انجام کارها و فعالیت های صورت گرفته در کشور می باشد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با تاکید بر اینکه ائمه جمعه نباید گرایش سیاسی داشته باشند، اظهار کرد: نماینده ولی فقیه در استان، باید آنجا که نیاز به انتقاد باشد، نقد کند و زمانی که نیاز به تشویق باشد، با رویکرد مناسب از عملکرد و زحمات صورت گرفته تقدیر کند.
وی همچنین به گذر زمان و اهمیت اثرگذاری خدمات انجام شده به مردم در زمان تصدی مسئولیت ها اشاره کرد و گفت: قطار زمان، در حال سیر و حرکت بوده و افراد زیادی با انگیزه های مختلف بر این قطار، سوار و پیاده می شوند که باید در زمان حضور خود در مسئولیت های مختلف، اثرگذاری لازم را بر جامعه داشته باشند.
آیت‌اله خاتمی با بیان اینکه باید به دستاوردهای شخصی خود در زندگی و جامعه تامل کرد، تاکید کرد: افراد باید در طول زندگی علاوه بر پاسخگویی به مسئولیت های زندگی خویش و خانواده خود، بر مسئولیت های اجتماعی در جامعه نیز پاسخگو باشند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان خطاب به افرادی که در کشور مسئولیتی قبول می کنند، گفت: وقتی قبول مسئولیتی انجام شد، باید نسبت به هر نوع کوتاهی در قبال خود، خانواده و جامعه پاسخگو بود و توشه مناسبی برای ذخیره آخرت با عملکردهای اثرگذار، ایجاد کرد.
وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران امروز در عرصه های مختلف منطقه و بین المللی، دارای اقتدار و قدرت بالایی است، اظهار کرد: امروز در رسانه های مختلف، سخن از اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف است و باید با انرژی و توان مضاعف مسئولان، این رشد مستمر باشد.

تعداد نمایش ها (409)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان