X

اخبار

معاون اقتصادی استاندار زنجان:

عرضه کالای اجباری شهروندان را آزار می‌دهد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان تاکید کرد: به برخی تخلفات در بازرسی ها باید بیشتر توجه نمود، به طور مثال گاهی از طریق توزیع کنندگان و گاهی از طریق فروشندگان در فروشگاهها به مشتریان درکنار کالای خریداری شده کالای اجباری فروخته می شود که به این موضوع غیرقانونی باید توجه داشت.

ﺳﻪشنبه, 24 فروردین,1400
نویسنده: فرناز باقری
نسخه چاپی
عرضه کالای اجباری شهروندان را آزار می‌دهد

در آستانه ماه مبارک رمضان طرح نظارتی با همکاری دستگاه‌های متولی با هدف پایش و نظارت مداوم و متمرکز بازار جهت جلوگیری از افزایش قیمتها آغاز و این مهم در جلسه ستاد تنظیم بازار استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم نیز اتخاذ شد.

 در این جلسه از ستاد تنظیم بازار استان، محمدرضا آبی پور با اشاره به اینکه با اقدامات لازم بازرسی ها در استان مدیریت شده است، گفت: در حوزه بازرسی و ارگان های متولی امر به این موضوع تاکید شد که به واژه هایی از قبیل ترک فعل از ابتدای مسوولیت باید  توجه شود.

معاون اقتصادی استاندار زنجان افزود: چنانچه در رابطه مسوولیت قانونی در خصوص بازرسی ها به وظیفه محوله عمل نشود، بطور رسمی به مرجع قضایی به عنوان قصور در انجام وظایف اعلام خواهد شد.

وی اضافه کرد: در این میان باید توجه داشت برخی تخلفات در بازرسی ها مشاهده نمی شود به طور مثال در فروشگاهها به مشتریان درکنار کالای  خریداری شده کالای اجباری  فروخته می شود که به این موضوع باید توجه شود.

آبی پور خاطرنشان کرد: این موضوع مردم را آزار می دهد و از طرفی فرمانداری ها با تشکیل کمیته های ویژه مسائل را مورد توجه قرار داده اند که این مهم در شهر زنجان به خوبی رعایت شده است.

نظارت های میدانی در ماه رمضان تشدید یابد

در ادامه این جلسه فرماندار زنجان نیز با اشاره به اینکه در هنگام کمبود کالایی ولع بیشتری برای خرید وجود دارد ادامه داد: این موضوع خود نگرانی هایی دارد و بر این اساس نظارت بر نحوه توزیع کالاها بیش از گذشته در دستور کار قرار گیرد و از طرفی برای ۲ نرخی بودن برخی اقلام نظیر مرغ مدیریت بهتری انجام گیرد.

رضا عسگری خاطرنشان کرد: تنظیم بازار در روزهای نخستین ماه رمضان شتاب بیشتری داشته و این مهم در فروشگاهها بیش از گذشته  ملموس باشد، تا مصرف کنندگان با آسودگی بیشتری اقلام مورد نیاز خود را تهیه کنند.

تعداد نمایش ها (47)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان