X

اخبار

استاندار زنجان:

طرحهای سالم سازی محیط در زنجان اجرا می شود

استاندار زنجان با ابراز رضایت از نحوه اجرای طرح های سالم سازی و مبارزه با کرونا در زنجان اظهار کرد: خوشبختانه با حمایت های مردم و فعالیت پویش های مردمی با مشارکت اقشار مختلف، طرح های سالم سازی محیط و مبارزه با کرونا در این استان بخوبی انجام می شود.

چهارشنبه, 13 فروردین,1399
نویسنده: فرناز باقری
نسخه چاپی
طرحهای سالم سازی محیط در زنجان اجرا می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان فتح الله حقیقی در گفتگو با خبرنگاران استان گفت: ما بعنوان خدمتگزاران مردم در حد تمام به تمام وظایف خود ‌در قبال سلامتی مردم عمل می کنیم و مردم نیز باید هشدارهای بهداشتی و امنیتی را برای سلامتی خود و اطرافیان جدی بگیرند.

مقام عالی استان پس از بازدید از چند واحد تولید ماسک با قدردانی از ایجاد پویش‌های مردمی برای مقابله با کرونا ویروس گفت: خیران، جوانان، رزمندگان دوران دفاع مقدس، بسیجیان و مادران شهدا بصورت داوطلبانه به میدان آمدند که اقدام بسیار ارزشمندی است.

وی ادامه داد: خوشبختانه در روزهای گذشته علیرغم شیوع کرونا ویروس، با حضور پویش‌های مردمی ضدعفونی معابر و تولید ماسک در استان زنجان روند مناسبی به خود گرفته است.

استاندار زنجان از فعالیت ۷۳۳ تیم برای سالم سازی محیط در استان خبرداد و افزود: ۱۵۰ خودرو نیز برای فعالیت این گروهها تامین شده است که برای ضدعفونی معابر مشخص شده و برای این کار از بیش از ۳۰۰ لیتر مواد گندزدا استفاده می شود.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به ظرفیت پویش‌های مردمی در تامین اقلام بهداشتی و ضدعفونی کردن معابر گفت: باید ازموازی کاری‌ها پرهیز شود و تلاش می کنیم با ساماندهی این پویش ها اقلام مورد نیاز آنها را تامین و در اختیارشان قرار دهیم.

استاندار زنجان به ایجاد کمیته های ۱۴ گانه مقابله با کرونا ویروس نیز اشاره کرد و گفت: پویش‌های مردمی می‌توانند در زیر مجموعه این کمیته ها قرار گیرند.

تعداد نمایش ها (155)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان