X

اخبار

معاون استاندار زنجان:

رعایت حقوق شهروندی دستورالعمل نیست، یک تکلیف است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: رعایت حقوق شهروندی یک دستورالعمل و ابلاغ نیست، بلکه اجرای آن یک تکلیف است.

ﺳﻪشنبه, 22 مهر,1399
نویسنده: فرناز باقری
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
رعایت حقوق شهروندی دستورالعمل نیست، یک تکلیف است

خدابخش مرادی نافچی در ستاد صیانت از حقوق شهروندی استان با بیان اینکه وظیفه اصلی و تکلیف مشخص مدیران در همه دستگاه‌های اداری و اجرایی، رعایت، نظارت و دقت در حقوق شهروندی است، افزود: شأن نزول مدیران در حوزه خدمت رسانی، اطلاع رسانی و تسهیلگری در ارائه خدمات است، از رو این مدیران باید شخصا و رأسا در میدان عمل باشند.

وی خاطرنشان کرد: اگر شخص مدیران در میدان عمل حضور داشته باشند خروجی آن حل سریع مشکلات، اصلاح فرآیندها و افزایش رضایت مندی مردمی است که سطح تاب آوری شان در شرایط کنونی پایین آمده است.

مرادی نافچی با بیان اینکه مدیران باید ۲۴ ساعته در خدمت مسوولیت و خدمت رسانی باشند، اظهار داشت: در شرایط کرونایی برخی مدیران را میدانی نمی بینیم و این مساله حتی در حوزه مسوولیت خودشان هم مشاهده می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: با تلفن کردن و پیغام فرستادن کاری از پیش نمی رود، وقتی خود مدیر در صحنه حضور پیدا کند حتما فرآیندها و روندها اصلاح می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک در شرایط کنونی را مصداق رعایت حقوق شهروندی عنوان کرد و افزود: این موضوع باید در همه دستگاه های اداری و اجرایی و هم از سوی شهروندان مورد توجه جدی قرار گیرد.

مرادی نافچی به پلمب تعدای از واحدهای بانکی و صنفی در استان به دلیل رعایت نشدن پروتکل های بهدشتی در آنها اشاره کرد و ادامه داد: در شرایط افزایش شیوع کرونا، تکلیف اصلی ما حفاظت از جان شهروندان است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود به ضرورت توجه به قانون حمایت از معلولان و اجرای مفاد آن در دستگاههای اجرایی تاکید کرد و گفت: معلولان بخشی از جامعه هستند و باید مسیر خدمت رسانی به آنان بیش از پیش از هموار کنیم.

تعداد نمایش ها (47)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان