X

اخبار

دومین جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان ماهنشان برگزار شد

دومین جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان ماهنشان به ریاست سعید صفری فرماندار شهرستان در مورخ 10/ 07/93 ساعت 9:30، در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان با حضور اعضای محترم کارگروه امور بانوان و خانواده برگزار گردید.

 

 

پنجشنبه, 10 مهر,1393
نویسنده: Anonym
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
دومین جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان ماهنشان برگزار شد

در ابتدا جلسه مشاور اموربانوان و خانواده شهرستان به تبین وظایف اعضای کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان برحسب رویکردهای پزوهشی اقتصادی-اجتماعی و فرهنگی و تعیین گروه های کاری  در سالجاری اشاره نموده سپس کمیته های سلامت و بهداشت ، تحکیم بنیان خانواده ، کودک و نوجوان  ، مهارت آموزی  و آموزش و پژوهش به ارائه گزارش جلسات و برنامه های اجرا شده در نیمسال اول سالجاری پرداختند.

در ادامه فرماندار  شهرستان ضمن تسلیت شهادت امام پنجم حضرت امام محمد باقر(ع) و تبریک دهه ولایت و اعیاد قربان و غدیر، به نقش بارز بانوان اشاره نموده و هدف از برگزاری جلسه را اینگونه عنوان نمودند :

با توجه به نقش و تأثیر گذاری که بانوان در شکل گیری اجتماعی خانواده (همسر و فرزندان) دارند همراه بااعضای کارگروه برای پررنگ تر نمودن این نقش والا دراین جا گرد آ مد ه ایم .

ما در طول تاریخ شاهد حضور فعال و مؤثر بانوان  از صدر اسلام ازحضرت خدیجه کبری (س) و یا فرزند بزرگوارشان خانم فاطمه زهرا(س) که لقب ام ابیها به خود گرفتند تا بانوان بزرگوار کشورمان  که قبل از انقلاب و بعد ازآن نقش بارزی در پيروزي انقلاب اسلامي داشتند از جمله بانوان عزیز و بزرگوار زنجانی که اولین تظاهرات را برعلیه رژیم شاه برگزار نمودند .

ایشان در ادامه سخنانشان به موفقیت های بانوان در عرصه های مختلف علمی،فرهنگی،ورزشی و... درزمان بعد انقلاب  اشاره نموده و از بانوان خواستند ضمن فعالیت در حوزه های علمی و فرهنگی که برای بالندگی بانوان می باشد موضوع سلامتی بانوان که نقش فرزند پروری را به عهده دارند فراموش نکنند و از فضا های فرهنگی و ورزشی بیشتر استفاده گردد . 

تعداد نمایش ها (834)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان