X

اخبار

استاندار زنجان:

خدمت به کارکنان ارتش و خانواده هایشان باعث افتخار است

استاندار زنجان می گوید: نزدیک به یک میلیارد تومان در طول سال برای تجهیز و ساماندهی داخل پادگان و کوی سازمانی ارتش اختصاص خواهیم داد.

چهارشنبه, 11 تیر,1399
نویسنده: Anonym
نسخه چاپی
خدمت به کارکنان ارتش و خانواده هایشان باعث افتخار است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی در جلسه رسیدگی به مشکلات پادگان تیپ 216 زرهی زنجان که با حضور فرمانده ارتش، معاون هماهنگی امور عمرانی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و برخی مدیران استان برگزار شد گفت: تمام تلاش مسئولان کمک رسانی و خدمت به کارکنان و خانواده های عزیز ارتش در استان زنجان است.
مقام عالی دولت در استان با اشاره به موضوعات مطرح شده در جلسه همچون جداسازی آب شرب کوی سازمانی از آب داخل پادگان، تجهیز وسایل تفریح و بازی کودکان، ساماندهی زمین فوتبال و تجهیز سالن ورزشی، ارتقاء سیستم روشنایی داخل پادگان و ساماندهی خطوط گازرسانی گفت: 800 میلیون تومان در طول سال به شهرداری زنجان و شرکت های توزیع برق و آبفا برای اجرای عملیات عمرانی و مهندسی اعتبار اختصاص داده می شود.
یکی از مشکلات مطرح شده در جلسه نام نویسی فرزندان کارکنان ارتش در مدارس بود که استاندار زنجان دستور داد بعد از انتقال و ثابت شدن محل ماموریت ارتشیان، آموزش و پرورش موظف به نام نویسی از فرزندان این افراد در نزدیک ترین محل به کوی سازمانی باشد.
استاندار زنجان از فرمانده تیپ 216 زنجان خواست شخصا پیگیر نحوه اجرای مصوبات جلسه باشد.
همچنین قرار شد برای تجهیز سالن ورزشی پادگان ارتش 200 میلیون تومان اعتبار در طول سال اختصاص یابد و اداره کل ورزش و جوانان نیز در حد توان هم به لحاظ تامین اعتبار و هم به لحاظ تامین وسایل ورزشی اهتمام کند.

تعداد نمایش ها (156)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان