X

اخبار

استاندار زنجان تاکید کرد؛

حمایت ویژه از تولیدکنندگان کالاهای اساسی در زنجان به شرط رعایت نرخ‌های مصوب

در این شرایط واحدهایی که در این استان تولیداتشان با معیشت مردم سروکار دارد مورد حمایت ویژه قرار می‌گیرند، از طرفی در قبال این حمایت‌ها تولید کنندگان نیز باید به عرضه کالاها با نرخ های مصوب تمکین کنند.

یکشنبه, 11 آبان,1399
نویسنده: زهرا رستمی
نسخه چاپی
حمایت ویژه از تولیدکنندگان کالاهای اساسی در زنجان به شرط رعایت نرخ‌های مصوب

فتح الله حقیقی روز یکشنبه در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به ضرورت نظارت بر فرآیند تولید تا عرضه و مصرف کالاهای اساسی تاکید کرد و افزود: اگر خطایی در فرآیند تولید و عرضه محصولات اساسی تولیدی در استان انجام شود، روند مطلوب تامین کالاهای مورد نیاز، نتیجه بخش نخواهد بود.

وی با بیان اینکه روزانه به طور میانگین ۱۵۰ هزار تن گوشت گرم مرغ در استان تولید می شود، اظهار داشت: قرار بر این است تا تولیدکنندگان و کشتارگاههای استان ۲۰ درصد از این میزان تولید (۴۰ تن) را در داخل استان عرضه کنند و اکنون همه مساله ما این است که مقدار تعیین شده باید برای داخل استان با نرخ مصوب عرضه شود.

حقیقی افزود: اگر ببینیم که مرغداران و کشتارگاهها با نرخ مصوب، دچار زیان می شوند حتما برای حمایت از آنان  تصمیم گیری می کنیم.

وی تصریح کرد: در این شرایط بزرگترین خدمت این است که زمینه خدمت رسانی به مردم تسهیل شود و برای این منظور باید اقداماتی حمایتی و ایجاد آرامش در دستور کار باشد.

حقیقی افزود: در شرایط کنونی باید همدیگر را برای خدمت به مردم پشتیبانی و از صرف وقت برای امور جزیی و شخصی پرهیز کنیم.

استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود به آغاز به کار مرکز فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری در این استان اشاره کرد و گفت: این مرکز باید برای ذینفعان معرفی شود و لازم است مدیران واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران نمود عینی خدمات آن را ببینند.

گفتنی است؛ در این ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در شهرستان سلطانیه برگزار شد، مشکلات کشتارگاه های طیور استان مورد بررسی قرار گرفت. 

تعداد نمایش ها (122)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان