X

اخبار

استاندار زنجان:

جهش تولید برای اقدام ملی

استاندار زنجان می گوید: طرح اقدام ملی مسکن نمونه ای از جهش تولید در حوزه ساخت مسکن است.

شنبه, 30 فروردین,1399
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
جهش تولید برای اقدام ملی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای مسکن استان گفت: در تولید مسکن بر اساس نقشه راه که تدوین شده و بزودی ابلاغ می شود حرکت خواهیم کرد و امسال موضوع ساخت مسکن برای متقاضیان بسیار جدی است.
مقام عالی استان تأکید کرد: ساخت مسکن آن‌هم با حجم انبوهی از متقاضی، نیازمند بهره گیری از تجربیات سال‌های گذشته و همچنین توجه به کیفیت در کنار کمیت است و مهمتر از همه هماهنگی بین دستگاهی برای اجرای دقیق و بموقع آن است که معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مسئول نظام بخشی به اجرای طرح اقدام ملی مسکن در استان است.
در این جلسه که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد استاندار زنجان یکی دیگر از برنامه های مهم سال جدید را تعیین تکلیف تعاونی های مسکنی که سالیان متمادی است از اعضا پول گرفته اند ولی واحدها را به سرانجام نرسانده اند دانست و افزود: حدود 4هزار واحد مسکونی بلاتکلیف مانده و تعاونی‌ها اقدامی برای تکمیل آن صورت نداده اند و باید ادارات کل راه و شهرسازی، تعاون و معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری برای این موضوع و سرو سامان دادن آن چاره‌ای بیاندیشند.
او مهمترین اقدام معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان، اداره کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن را در نقشه راه استان انجام صحیح طرح اقدام ملی مسکن و تعیین تکلیف واحدهای مسکونی نیمه تمام تعاونی های مسکن اعلام کرد.
رئیس شورای مسکن استان اظهار داشت: با اجرای طرح اقدام ملی مسکن، حجم انبوهی از سرمایه گذاری در حوزه مسکن وارد استان می شود.
نماینده عالی دولت در استان افزود: ساخت مسکن بخشی از برنامه استان برای جهش تولید است و حجم سرمایه گذاری که صورت خواهد گرفت بیش از 5 هزار میلیارد تومان است و ما با تمام توان و با استفاده از ظرفیتهای موجود این طرح را اجرا خواهیم کرد.
تا به امروز 35هزار نفر در استان در سه مرحله برای طرح اقدام ملی مسکن نام نویسی کرده اند که متقاضیان در مرحله پالایش نهایی هستند و برای این منظور 357 هزار مترمربع زمین برای ساخت واحدهای مسکونی پیش بینی شده است.

تعداد نمایش ها (178)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان