X

اخبار

استاندار زنجان:

جهش تولید ادامه رونق تولید است

استاندار زنجان می گوید: امسال تلاش‌ها برای تسهیل و رفع موانع تولید دو چندان می شود.

چهارشنبه, 27 فروردین,1399
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
جهش تولید ادامه رونق تولید است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی در 166‌مین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با قدردانی از همراهی اعضای کارگروه در سال گذشته گفت: ما برای سال جدید و جهش تولید نقشه راه استان را تدوین کرده ایم و مصوبات این ستاد تسهیل برای رسیدن به اهداف استان لازم الاجراست.
مقام عالی دولت در استان هماهنگی بین دستگاه‌ها برای همراهی با سرمایه گذار و بخش خصوصی و همچنین فراهم کردن بستر کسب و کار را مورد تاکید قرار داد و افزود: برای جهش تولید باید تلاش‌هایمان دو چندان شود تا کارهای بر جای مانده را از زمین برداریم.
در این جلسه که همه اعضای کارگروه به صورت ویدئو کنفرانس در جلسه حضور داشتند استاندار زنجان نقش بانکها را نیز در سال گذشته مطلوب ارزیابی کرد و گفت: برای رونق و جهش تولید نحوه پرداخت تسهیلات، مهم است که بانکها و امور مالیاتی با اختیاراتی که دارند حداکثر حمایت را از تولید کننده داشته باشند.
صد و شصت و ششمین کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شرکت آنا کیمیا منگنز بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد برخی از صاحبان واحدهای تولیدی مشکلات خود را بیان کردند که استاندار زنجان از مدیران عضو کارگروه خواست نهایت همکاری را برای حل مشکلات ایشان داشته باشند.
یکی از مشکلات واحدها میزان آب تخصیصی و بهره برداری از آن بود که استاندار زنجان با تشریح وضعیت آبهای زیر زمینی و نحوه نظارت آب منطقه ای گفت: حدود 15 هزار حلقه چاه در استان حفر شده که نیمی از آن غیر مجاز است و از چاههای مجاز نیز برداشت بی رویه صورت می گیرد که این عوامل باعث اُفت سطح آبهای زیر زمینی شده و آب منطقه ای نیز با حساسیت بیشتری مجوزهای حفر چاه و برداشت آب را صادر کند

تعداد نمایش ها (151)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان