X

اخبار

معاون پارلمانی رئیس جمهوری:

توجه به سازمان های مردم نهاد یک سیاست مهم راهبردی است

معاون پارلمانی رئیس با اشاره به اینکه توجه به سازمان های مردم نهاد یک سیاست راهبردی برای دولت است، گفت: رشد 125 درصدی تعداد سمن ها را در زنجان شاهد هستیم.

شنبه, 11 آبان,1398
نویسنده: Anonym
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
توجه به سازمان های مردم نهاد یک سیاست مهم راهبردی است
حسینعلی امیری در نشست سازمان‌های مردم نهاد فعال استان زنجان، با بیان اینکه شهر زنجان یک شهر شهیدپرور و عالم پرور است، اظهار کرد: مردم زنجان مردمی بسیار سخت کوش و در عین حال قانع و نجیب هستند.
وی با بیان اینکه مسائل و مشکلات مطرح شده در این جلسه، را در هیئت دولت در صورت نیاز مطرح خواهم کرد، ابراز کرد: پیگیری های مورد نیاز در این خصوص انجام می شود و نتایج این پیگیری ها از طریق استاندار اعلام می شود.
معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به حضور سمن ها در چالش های کشور و نقش آفرینی در این مواقع، عنوان کرد: در سیل اخیر هم که در جنوب کشو رخ داد 350 سمن نقش آفرینی کردند.
وی با اشاره به تعامل دولت با سمن ها در طول دوران خدمت دولت دوازدهم، تصریح کرد: توجه به سازمان های مردم نهاد یک سیاست مهم راهبردی برای دولت دوازدهم است.
امیری با اشاره به اینکه رئیس جمهور اعتقاد به تدبیر، تعامل و تعقل در اداره کشور دارد، خاطر نشان کرد: بر این اساس سیاست توجه به سمن ها برای دولت یک مسئله مهم به شمار می آید.
وی با اشاره به اینکه در قرن 21 یکی از مباحثی که مطرح است، استفاده دولت ها از ظرفیت بخش خصوصی و گروه های اجتماعی در اداره کشور است، بیان کرد: در این قرن جایگاه دولت ها در اداره کشور ها در سطح نظارتی باید باشد، و اداره کشور ها توسط بخش خصوصی و گروه های اجتماعی انجام شود.
معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه ما در دولت تدبیر و امید شاهد افزایش تعداد سمن ها، هستیم افزود: در استان زنجان نیز تعداد سمن ها از سال 92 تا کنون 125 درصد رشد داشته است.
وی با اشاره به اینکه دولت به دنبال یاری سمن ها است، خاطر نشان کرد: اگر طرحی وجود داشته باشد که موجب بهبود وضعیت سمن ها می شود اماده تحویل طرح ها هستیم.

تعداد نمایش ها (485)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

دی ان ان