X

اخبار

استاندار زنجان خواستار شد؛

تعیین تکلیف زمین‌های خالی شهرک ‌های صنعتی تسریع شود

استاندار زنجان تسریع در روند تعیین تکلیف زمین‌های خالی و بلا استفاده در شهرک های صنعتی استان را خواستار شد و گفت: با تعیین تکلیف این زمین‌ها خیلی از مسائل حل و فصل می شود. 

دوشنبه, 24 آذر,1399
نویسنده: فرناز باقری
نسخه چاپی
تعیین تکلیف زمین‌های خالی شهرک ‌های صنعتی تسریع شود

فتح الله حقیقی روز یکشنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بر ضرورت تسریع در روند تعیین تکلیف اراضی بلا استفاده در شهرکهای صنعتی استان، افزود: از قوه قضائیه درخواست داریم که شعبه ویژه ای را برای این امر در استان اختصاص دهد.

وی اظهار داشت: زمین‌هایی هم که در شهرک‌های صنعتی استان در اختیار بانک در آمده است نیز باید تعیین تکلیف شوند.

مقام عالی استان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه عملکرد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بسیار خوب بوده است، گفت: با عملکرد خوب این کارگروه، گشایش‌های قابل توجهی در حوزه تولید و صادرات در استان ایجاد شده به طوری که میزان صادرات استان در مقایسه با فروردین امسال جهش داشته است.

استاندار زنجان ادامه داد: در فروردین امسال شاهد کاهش ۷۸ درصدی حجم صادرات نسبت به مدت مشابه سال گذشته بودیم که اکنون با افزایش صادرات این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته فقط ۴ درصد کاهش دارد که البته تا پایان سال هدف ۱۰۰ درصدی صادرات استان محقق خواهد شد.

حقیقی در بخش دیگری از سخنان خود از افتتاح یک پروژه تولیدی این استان با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس‌جمهوری در هفته جاری خبر داد و اظهار داشت: هفته آینده نیز یک طرح دیگر از استان زنجان در برنامه افتتاح‌های هفتگی رئیس جمهوری قرار خواهد داشت.

وی افزود: در هفته جاری طرح شرکت ایریکو در تکمیل تولیدات به بهره برداری می‌رسد.

نماینده عالی دولت در استان، کمک به راه اندازی واحدهای تولیدی و افتتاح آنها، به چرخه بازگرداندن واحدهای تعطیل و حل مشکل واحدهای در حال فعالیت را از عمده محورها و اقدامات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید این استان عنوان کرد و گفت: لازم است با بازدید مجدد از واحدها و بررسی وضعیت آنها، مردم را نیز در جریان این اتفافات خوب قرار دهیم.

گفتنی است؛ استاندار زنجان پیش از حضور در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، از شرکت‌های آبرسان نوید، ایران اگزوز، زنگان پارت قطعه و توسعه پست‌های ایران ترانسفو بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و مشکلات این واحدها قرار گرفت.

استاندار زنجان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، دستورات لازم را برای حل و فصل مشکلات این واحدها صادر کرد.

تعداد نمایش ها (219)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان