X

اخبار

تدوین سند جامع پدافند غیرعامل در مراحل پایانی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با اشاره به قرارگیری تدوین سند جامع پدافند غیرعامل در مراحل پایانی، اظهار کرد: با تدوین و اجرای این سند جامع، کاهش هزینه و افزایش کارآمدی در بحران ها را شاهد خواهیم بود.

چهارشنبه, 20 آذر,1398
نویسنده: Anonym
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
تدوین سند جامع پدافند غیرعامل در مراحل پایانی
خدابخش مرادی نافچی در شورای پدافند غیرعامل استان افزود: پدافند غیرعامل در واقع یعنی با کمترین هزینه شرایط بحرانی را مدریت و ساماندهی کنیم و با فراهم کردن زیر ساختهای لازم و تدابیر لازم شرایط زندگی عادی را برای شهروندان فراهم کنیم.
وی به اهمیت تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل شهری به مجموعه اجزای موجود در شهرها و اهمیت موقعیت قرارگیری آنها اشاره کرد و اظهار داشت: برای دستیابی به داده های مطلوب، از سند جامع پدافند غیرعامل مجریان طرح برای دستیابی به خروجی مناسب و پیشگیری از آسیب ها و تهدیدها در زمان وقوع حادثه باید بصورت میدانی در صحنه حضور داشته و از تمام جزئیات شهر با خبر باشند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان به تشکیل جلسه های شورای پدافند غیرعامل در شهرستان ها نیز تاکید کرد و گفت: باید با ایجاد حساسیت نسبت به پدافند غیر عامل بتوانیم نگاه ایمن سازی برای شرایط بحرانی را در همه جا ساری و جاری کنیم و تجربه نشان داده است آنجایی که توجه، مطالعه، ارزیابی و اقدام به موقع در حوزه پدافند غیرعامل صورت نگرفته، در حوادث طبیعی و غیر طبیعی، میزان آسیب ها نیز بالا رفته است.
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری زنجان نیز در این جلسه بر لزوم همکاری و همراهی دستگاههای اجرایی برای تدوین سند جامع پدافند غیرعامل استان تاکید و گفت: تدوین این طرح نزدیک ۶ سال است که به طول انجامیده است ودر حال حاضر 95 درصد پیشرفت دارد.

تعداد نمایش ها (609)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

دی ان ان