X

اخبار

برای محقق شدن عنوان سال باید نقشه راه داشته باشیم

استاندار زنجان می گوید: با هنر مدیریت می توانیم به بسیاری از اهداف سال جهش تولید برسیم

یکشنبه, 03 فروردین,1399
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
برای محقق شدن عنوان سال باید نقشه راه داشته باشیم
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان فتح الله حقیقی عصر امروز در نخستین جلسه کارگروه جهش تولید گفت: سال گذشته سال رونق تولید بود و ما در استان توانستیم در راستای حفظ و صیانت از وضعیت اشتغال و تولید گامهای موثری برداریم و با این اقدامات سال 1398 بهترین سال از لحاظ فعالیتها و عملکردهای اقتصادی بود.

🔹استاندار زنجان گفت: پارسال 6 واحد بزرگ تولیدی افتتاح شد و 10 واحد تولیدی که سالها بلاتکلیف مانده و تعطیل شده بودند به چرخه تولید بازگشتند و احیاء شدند.

🔹افزایش پرداخت تسهیلات بانکی برای تولید، کاهش بیمه بیکاری بگیران و افزایش بیمه های اجباری نمونه هایی از رونق تولید و استمرار اشتغال در استان بود که مقام عالی دولت در استان در این جلسه به آنها اشاره کرد.

🔹استاندار زنجان تاکید نمود : برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در سال جهش تولید از امروز باید کمیته ای تشکیل شود با مسئولیت سازمان مدیریت و برنامه ریزی تا با گرفتن نظرات مدیران استان و همچنین صاحبنظران اقتصادی و دانشگاهیان نقشه راه و برنامه دقیقی را برای رسیده به این هدف تدوین کنند.

🔹فتح الله حقیقی تاکید دارد در چنین شرایط سختی باید هنر مدیریتی را در استان ببینیم و با ایجاد بسترهای لازم برای جهش تولید گامی بلندی برای توسعه استان برخواهیم داشت و تمام اقدامات صورت گرفته را مردم باید به عینه ببینند و احساس کنند.

🔹مقام عالی دولت در استان گفت: سال جهش تولید امتداد سال رونق تولید است و باید از ظرفیتهای استان همچون شرکتهای دانش بنیان و برای بهبود شرایط کسب و کار و تولید استفاده کنیم.

🔹استاندار زنجان همچنین از مدیران مسئول در کنترل واحدهای تولیدی و سلامتی کارگران خواست به دقت مراقب سلامتی کارگران باشند تا موارد بهداشتی و فردی را رعایت کنند تا خدای نکرده موردی از آلودگی ایجاد نشود که مجبور به تعطیلی واحد تولیدی شود.

🔹سال گذشته 80 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در جوار واحدهای تولید و صنعتی استان برگزار شد که این جلسات 960 مصوبه داشت که 85 درصد آن اجرایی شده است.
سال گذشته 27 واحد تولیدی دوباره احیا و به چرخه تولید بازگشت که این واحدها برای 520 نفر شغل ایجاد کرد.

تعداد نمایش ها (236)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان