X

اخبار

ایستگاه پایانی برنامه های دهه فجر در زنجان

در دهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور استاندار زنجان طرحهای عمرانی و اقتصادی در شهرستان ابهر اجرا شد.

دوشنبه, 21 بهمن,1398
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
ایستگاه پایانی برنامه های دهه فجر در زنجان
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ همزمان با دهمین روز دهه فجر با حضور فتح الله حقیقی 138 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر 2هزارو 332 میلیارد ریال در شهرستان ابهر اجرا شد.
همچنین 84 طرح اقتصادی نیز امروز در این شهرستان به بهره برداری رسید.
برای اجرای این طرحها 47هزارو 899 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است و برای 4هزار نفر شغل ایجاد می شود.
فتح الله حقیقی ضمن قدردانی از تلاش مسئولان برای رونق اقتصاد و اشتغالزایی در استان گفت: باید تلاش کنیم این اشتغالها پایدار باشند و ضمن پایش مستمر فعالیت واحدهای تولیدی، در جهت حل مسائل و مشکلات آنها گام برداریم.
افتتاح واحد تولید چرم و کفش در هیدج، واحد تولید بلوک بتنی و بهره برداری از تعاونی پیشگامان توسعه نیکان ابهر، بهره برداری از مجموعه ورزشی و چندین پروژه تفریحی شهرداری ابهر از جمله طرحهای اجرا شده امروز با حضور استاندار زنجان بود.
استاندار زنجان همچون سفرهای گذشته با حضور در منزل تعدادی از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی با این افراد دیدار کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.
فتح الله حقیقی همچنین با خانواده شهید حیدر خداقلی دیدار کرد و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
مقام عالی استان در پایان سفر به شهرستان ابهر با حضور در مسجد صاحب الزمان روستای فونوش آباد ابهر ضمن بازدید از دستاوردهای کشاورزی شهرستان در برنامه جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کرد.
وی با گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: فردا روز نشان دادن وحدت و یکرنگی ملت ایران در برابر کوردلان و بدخواهان نظام اسلامی است و هر کس که دوستدار نظام اسلامی، امام راحل، رهبر معظم انقلاب و پیرو راه شهداست ضرورت دارد که در صحنه باشد.
مقام عالی دولت در استان با بیان اینکه شهرستان ابهر به لحاظ استقرار واحدهای صنعتی قطب صنعت استان زنجان به شمار می آید، تاکید کرد: با طرحهای به بهره برداری رسیده امروز و افزایش میزان اشتغال، در روند توسعه شهرستان تسریع می شود و ما هم باید به این روند کمک کنیم.

تعداد نمایش ها (116)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان