X

اخبار

استاندار زنجان:

ایجاد بازارچه زیتون حق مردم زنجان است

استاندار زنجان گفت: بازارچه فروش محصولات زیتون همراه با ایجاد مرکز لجستیک به نفع مردم و توسعه استان است.

یکشنبه, 27 مهر,1399
نویسنده: فرناز باقری
نسخه چاپی
ایجاد بازارچه زیتون حق مردم زنجان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گفت: موضوع حل مشکل اختصاص آب به اراضی شیب‌دار و باغات زیتون طارم با جدیت در حال پیگیری است و نیاز به تامین برق این اراضی را حل کرده ایم و منتظر اختصاص آب از سوی وزارت نیرو هستیم تا بطور کارشناسی این معضل حل شود.
مقام عالی استان با بیان اینکه استان زنجان قطب تولید زیتون و روغن زیتون در کشور است و باید یک بازارچه فروش محصولات زیتون در این استان ایجاد شود، تاکید کرد: مجوز ایجاد مجتمع های رفاهی را نخواهیم داد ولی موضوع ایجاد بازارچه زیتون متفاوت از آن است و ما به دنبال ایجاد مرکز لجستیک هستیم و ایجاد بازارچه عرضه و فروش محصولات زیتون می تواند در همین راستا ایجاد شود.
استاندار زنجان هدف جلسات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی را گره گشایی از مشکلات این بخش‌ها عنوان کرد و افزود: به هیچ عنوان نباید در برگزاری جلست کوتاهی صورت گیرد و تا پایان سال هدفگذاری که برای این جلسه در نظر گرفته شده که باید تشکیل شود.
وی از اتاق بازرگانی خواست با توجه به تدوین نقشه راه صادرات، آن را با اولویت بندی برای جلسات آینده در جلسه شورای  گفتگوی دولت و بخش خصوصی ارائه نماید.

تعداد نمایش ها (171)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان