X

اخبار

استاندار زنجان خبر داد؛

افزایش ۳.۵ درصدی درآمدهای استان

استاندار زنجان گفت: اعتبارات عمرانی استان امسال  به رقم ۸۵۰ میلیارد تومان رسید.

یکشنبه, 17 اسفند,1399
نویسنده: فرناز باقری
نسخه چاپی
افزایش ۳.۵ درصدی درآمدهای استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت: اعتبارات عمرانی استان در ابتدای سال جاری ۳۸۰ میلیارد تومان بود که با افزایش ۱۲۰ درصدی به رقم ۸۵۰ میلیارد تومان رسید، مبالغی نیز به برخی پروژه‌های استان مانند ۲ خطه کردن راه آهن زنجان - تهران اختصاص یافت که در مجموع، مبالغ قابل توجهی را شامل می‌شود.

استاندار زنجان، درخصوص درآمدهای استان نیز اظهار داشت: خوشبختانه درآمدهای استان بهتر از سالهای گذشته وصول شده و از طرفی از سال ۹۷ تا کنون از ۷۵ واحد تولیدی دفتر ۵۳ واحد به استان زنجان منتقل شده که در طی چند ماهه آینده نیز این کار ادامه خواهد یافت.

 وی به افزایش ۳.۵ درصدی درآمدهای استان طی ۱۱ ماهه امسال نسبت به میزان هدف گذاری شده اشاره کرد و افزود: اعتبارات جاری نیز که در ابتدای سال حدود ۲۶۸ میلیارد تومان بود که اکنون این رقم به ۳۶۶ میلیارد تومان رسیده است و ۳۶.۳ درصد افزایش را نشان می دهد.

مقام عالی استان در خصوص بدهی دستگاه‌های اجرایی استان به شرکتهای خدمات رسان از جمله آب، برق و گاز اضافه کرد: دستگاه‌های اجرایی وظیفه دارند، بدهی های خود را به دستگاه های خدمات رسان پرداخت کنند و در این زمینه اگر پرداختی صورت نگیرد، مطالبات به اداره کل اقتصاد و دارایی استان اعلام خواهد شد.

تعداد نمایش ها (67)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان