X

اخبار

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان:

افزایش مشارکت در انتخابات تا پایان ساعت اخذ رای پیش بینی شده است

معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان زنجان گفت: بر اساس رصدی که از صبح امروز از شعب اخذ رای در حال انجام است، افزایش مشارکت تا پایان ساعت رای گیری وجود دارد.

جمعه, 21 شهریور,1399
نویسنده: فرناز باقری
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
افزایش مشارکت در انتخابات تا پایان ساعت اخذ رای پیش بینی شده است

خدابخش مرادی نافچی در حاشیه بازدید از سه حوزه اخذ رای در زنجان در جمع خبرنگاران افزود: به لحاظ بستر سازی برای برگزاری انتخابات در ستاد انتخابات استان همه تمهیدات مورد نیاز اجرایی را لحاظ کرده ایم و علاوه بر این در این دوره باید تمهیدات و پروتکل‌های بهداشتی نیز در دستور کار قرار می گرفت که این موضوع نیز اجرایی شد.

وی تاکید کرد: دربازدید از شعب اخذ رای معتمدین، نماینده فرماندار، نیروهای انتظامی و امنیتی و سایر عوامل فاصله اجتماعی را در محل استقرار رعایت کرده بودند.
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: بر اساس ارزیابی انجام شده در سطح استان خوشبختانه روند رای گیری در فضایی آرام در حال انجام است و به تناسب مناطق و شعب مشارکت از سوی مردم محقق شده است.
مرادی نافچی خاطرنشان کرد: بر اساس رصدی که از صبح امروز انجام می شود، افزایش مشارکت پیش بینی شده است و تا ساعت پایانی اخذ رای شاهد مشارکت بیشتر از زمان فعلی خواهیم بود.
وی، از ملت ولایتمداری و شهید پرور شهرستان های زنجان و طارم خواست؛ به شعب اخذ رأی مراجعه و نامزد مورد نظر خود را انتخاب کنند و شرکت در انتخابات را به دقایق آخر و زمان شلوغی موکول نکنند تا نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی تعیین و در توسعه و پیشرفت استان موثر شوند.
معاون استاندار زنجان گفت: تعداد شعب اخذ رای ۳۱۹ شعبه است که در مرحله اول یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز همین تعداد بود.
مرادی نافچی اضافه کرد: تغییری بر اساس تمهیدات هیات نظارت و اجرایی برای افزایش شعبه در مرحله دوم نداریم اما برخی از شعبات در فضای باز رای گیری را انجام می دهند.
رئیس ستاد انتخابات استان زنجان ادامه داد: به لحاظ اینکه محیط اخذ رای طوری است که می توانیم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم و جریان هوا در این وجود داشت، به افزایش شعبه نیاز نداشتیم.
معاون استاندار زنجان عصر امروز از سه شعبه اخذ رای در شهر زنجان از منطقه اسلام ابعاد و کوی قائم بازدید و در جریان اخذ رای از شهروندان زنجانی قرار گرفت.

دور دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی امروز جمعه ۲۱ شهریور همزمان در ۹ استان برای ۱۱ حوزه انتخابیه شامل ۲۴ شهرستان در حال برگزاری است.  

در انتخابات این دوره از مجلس در حوزه‌ انتخابیه زنجان و طارم انتخاب یکی از نمایندگان به دور دوم کشیده شده است.

 در حوزه انتخابیه زنجان و طارم مهدی باقری و نبی‌الله محمدی با هم رقابت می‌کنند.

تعداد نمایش ها (122)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

دی ان ان