X

اخبار

با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور انجام شد؛

افتتاح 5 طرح بزرگ اقتصادی و اشتغالزایی در استان زنجان

استاندار زنجان در مراسم افتتاح طرح های بزرگ اقتصادی و اشتغالزای استان گفت: این طرح ها طی مدت دو سال ساخته، تکمیل و بهره برداری شد.

پنجشنبه, 16 بهمن,1399
نویسنده: زهرا رستمی
نسخه چاپی
افتتاح 5 طرح بزرگ اقتصادی و اشتغالزایی در استان زنجان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ صبح امروز در ارتباط ویدئوکنفرانسی با رئیس جمهوری 5 طرح بزرگ اقتصادی در استان زنجان به بهره برداری رسید.

استاندار زنجان در این ارتباط گفت: بزرگترین طرحی که امروز افتتاح می شود "مجتمع فولاد البرز ناب آرش" است که برای  ۷۰۰ نفر اشتغالزایی دارد و حجم عملیات اجرایی این طرح یک میلیون تن شمش فولادی بوده که برای بهره برداری از آن 45000 میلیارد ریال اعتبار هزینه شد.

مجتمع معدنی و صنعتی "جهان نمو" با سرمایه گذاری ۲۵۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۵۰ نفر و حجم عملیات اجرایی ۲۵۰ هزار تن کنسانتره آهن دیگر طرحی بود که با دستور رئیس جمهور به بهره برداری رسید.

استاندار زنجان خاطرنشان کرد: شرکت "اطلس جین بافت" با میزان اشتغالزایی ۶۰۰ نفر و سرمایه گذاری ۱۰هزار میلیارد ریال با حجم عملیات اجرایی ۵۰ میلیون متر مربع پارچه جین، شرکت "نورد فولاد کاران افق" با اشتغالزایی ۱۴۰ نفر و سرمایه گذاری ۱۰هزار میلیارد ریال با حجم عملیات اجرایی ۴۵۰ هزار تن انواع کلاف صنعتی، طرح "سپهر پلاستیک پدیده" با اشتغالزایی ۱۷۸ نفر و میزان سرمایه گذاری دو هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال با حجم عملیات اجرایی هشت هزار و ۷۵۰ تن انواع ظروف پت و پلاستیکی به بهره برداری رسید.

مقام عالی اجرایی استان تاکید کرد: با بهره برداری از این تعداد طرح صنعتی برای بیش از یک هزار و ۱۷۸ نفر در استان اشتغال ایجاد می شود و در مجموع برای این طرح ها بالغ بر 7هزار میلیارد ریال هزینه شده است.

 

تعداد نمایش ها (265)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

دی ان ان