X

اخبار

با حضور زینی وند معاون وزیر آموزش و پرورش و در مراسم تجلیل از فعالین برتر شوراهای آموزش و پرورش

از رضا عسگری فرماندار زنجان تجلیل شد

فتح الله حقیقی در جلسه تقدیر از شوراهای برتر آموزش و پرورش که زینی وند معاون وزیر آموزش و پرورش نیز حضور داشت، با اشاره به رتبه های کنکور دانش آموزان زنجانی افزود: رتبه کنکور در استان زنجان از 24 به 16 کاهش یافته است که البته ما به این جایگاه نیز راضی نیستیم و برنامه هایی با آموزش و پرورش برای بهبود نتایج سال آینده دانش آموزان در حال اجراست.

ﺳﻪشنبه, 24 دی,1398
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
از رضا عسگری فرماندار زنجان تجلیل شد

 
استاندار زنجان، دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان را که از مقطع کارشناسی تا دکترا دانشجو جذب می کند، یکی از مراکز مهم علمی کشور دانست و تأکید کرد: در زمینه آی تی نیز جوانان زنجانی ظرفیت بسیار بالایی دارند و همه اینها بیانگر آن است که استان زنجان در زمینه های علمی و فرهنگی صاحب سبک و جایگاه است.
رئیس شورای آموزش و پرورش استان همچنین با قدردانی از تلاش و همت معلمان در راه تعلیم وتربیت دانش آموزان افزود: مدیران استان نیز به دانش آموزان و جوانان اهمیت می دهند بطوریکه یک درصد اعتبارات تملک دارایی و بیست و هفت صدم درصد ارزش افزوده بطور کامل به امور ورزش و جوانان اختصاص می یابد.
استاندار زنجان معتقد است بواسطه تربیت صحیح خانواده ها و آموزش معلمان است که استان زنجان پایتخت شور و شعور حسینی و دیار غواصان دریا دل لقب گرفته است و مردم این استان مردمانی مهربان و لایق خدمت بیش از پیش هستند.

در پایان این مراسم از رضا عسگری فرماندار زنجان به عنوان فعال شورای آموزش و پرورش شهرستان و برخی مدیران استان تجلیل شد.

تعداد نمایش ها (60)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان