X

اخبار

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان:

اردوهای راهیان نور تحقق عملی فرهنگ عاشورا است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان گفت: در زمان حاضر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در قالب برگزاری اردوهای راهیان نور تحقق عملی ادامه فرهنگ عاشورا بوده و اگر فرهنگ و اوج عظمت هشت سال دفاع مقدس تبیین، ترویج و به تصویر کشیده نشود، تمامی عوامل دخیل در آن مظلوم خواهند ماند.

دوشنبه, 20 بهمن,1399
نویسنده: زهرا رستمی
نسخه چاپی
اردوهای راهیان نور تحقق عملی فرهنگ عاشورا است

خدابخش مرادی نافچی در مراسم افتتاحیه اردوهای راهیان نور مجازی افزود: هشت سال دفاع مقدس برهه ای حساس، پرافتخار، با عظمت، با اقتدار، مشحون از رشادت ها، شهادت‌ها، ایثارگری‌ها، بزرگمردی‌ها، گذشت و جاری کردن فرهنگی مبتنی خدا باوری، انسان دوستی، ایثار و شهادت است.

وی اضافه کرد: در کنار این مهم اوج مظلومیت فرهنگی را در ایران بلکه در دنیا نشان داد و در تاریخ ماندگار شد و نه امروز بلکه برای فرداها به عنوان الگویی عملی خواهد بود و قلم ها از عظمت آن خواهند نوشت.

این مسوول ادامه داد: فیلم و آثار متعددی تولید خواهد شد  از اینکه انسانهای بزرگی که شرایط و زندگی عادی داشتند، برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی، بزرگترین سرمایه یعنی جان خود را هدیه کردند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان ادامه داد: از نگاه دیگر هشت سال دفاع  مقدس فرصت بسیار ارزشمندی بود و در تحقق امنیت پایدار، تثبیت و ترویج  فرهنگ اسلامی نقش بسزایی داشت که بخاطر آن جان های ارزشمندی داده شد.

مرادی افزود: عزیزانی که هشت سال دفاع مقدس و در اوج مظلومیت در اسارت لحظات عمر خود را تنهایی و عزلت گذراندند، با افتخار و عزت، امروز بخشی از آنان در کنارمان زندگی می کنند و تاریخ شفاهی از ایثار و شهادت را در فضای جامعه ساری و جاری می کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان ادامه داد: برگزاری اردوهای راهیان نور آثار و برکات زیادی در جامعه بطور عمومی و به ویژه فضای آموزش و پرورش به دنبال داشته است.

وی اظهار داشت: دانش آموزان به اقتضای سن و شرایط روحی و جستجوگر در فضای عینی و عملی عرصه هشت سال دفاع مقدس قرار می گیرند و می توانند از انسان هایی بزرگوار و با عظمت، الگویی عملی را بیابند.

مرادی افزود: در شرایط کرونایی و به رغم تحریم های ظالمانه امروز ایران اسلامی در حوزه پیشگیری و مقابله با کرونا جزو کشورهای موفق در حوزه پیشگیری و درمان محسوب می شود.

وی اضافه کرد: ایران اسلامی در حوزه واکسن نیز قدم هایی برداشته که چشم اندار بسیار خوبی را ترسیم کرده است و در زمان حاضر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی بیش از گذشته ضرورت دارد.

تعداد نمایش ها (77)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

اخبار برگزیده

انتخابگر پوسته

دی ان ان