X
اخبار

فرمانده نیروی انتظامی استان خبر داد؛

اجرای طرح پلیس راهور از 24 اسفند تا 15 فروردین

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان گفت: اقدامات پلیس راهور از 24 اسفند سال گذشته آغاز شده و تا 15 فروردین ادامه می یابد و نیروی انتظامی حضور مستمر و موثری در تامین امنیت و انضباط رانندگی در جاده ها دارد.

ﺳﻪشنبه, 07 فروردین,1397
نویسنده: Admin
نسخه چاپی
اجرای طرح پلیس راهور از 24 اسفند تا 15 فروردین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ سردار علی آزادی در دیدار نوروزی جانشین معاونت آموزش ناجا و جمعی از فرماندهان انتظامی استان با استاندار زنجان، با بیان اینکه با شعار آرامش بهاری، نظم و امنیت، اقدامات پلیس آغاز شد، افزود: با حضور مستمر در تمامی شهرستان ها، تمهیدات لازم جهت رفاه حال مسافران نوروزی فراهم شده است.
مقام عالی اجرایی استان ادامه داد: بازرسان عالی از سوی ستاد نیروی انتظامی در استان ها حضور می یابند و بر روند اقدامات نیروی انتظامی در مناطق مختلف نظارت دارند.
وی درخصوص دستاوردهای اقدامات نیروی انتظامی در استان زنجان اظهار کرد: در ایام ابتدای سال جاری کشفیات مشروبات الکلی در استان زنجان رشد یافته و میزان سرقت ها در این استان تاکنون 6 درصد کاهش داشته است.
فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان خاطرنشان کرد: با اقدامات آموزشی انجام شده در نیروی انتظامی استان، میزان فعالیت نیروها و رضایت شهروندان از این نیرو رشد چشمگیری داشته است.

تعداد نمایش ها (509)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان