X

اخبار

استاندار زنجان:

اجرایی شدن سند آمایش سرزمین در استان با جدیت دنبال می شود

استاندار زنجان گفت: تمام تلاش ما در استان این بوده که از نظرات نخبگان و صاحب نظران امر توسعه برای تکمیل سند آمایش سرزمین استفاده کنیم.

یکشنبه, 15 دی,1398
نویسنده: رضا عطائی
نسخه چاپی
اجرایی شدن سند آمایش سرزمین در استان با جدیت دنبال می شود
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان ؛ فتح الله حقیقی در نشست هم اندیشی بهبود و ارتقاء اسناد راهبردی و اجرایی استان که در دانشگاه زنجان برگزار شد، با بیان اینکه سند آمایش سرزمین را امسال آسیب شناسی کردیم و با دقت شاخصهای توسعه احصاء شده و باید برای عملیاتی کردن آن، اقدامات لازم را در نظر بگیریم که نقش دانشگاهیان و متخصصان امر بسیار مهم است.
مقام عالی دولت در استان با بیان اینکه هدف از سند آمایش سرزمین، رشد و توسعه متوازن استانهاست و این تکلیفی است که بر عهده دولت گذاشته شده و ضمن قدردانی از نظراتی که در این هم اندیشی بیان شد گفت: وظیفه ما مجریان این طرح، اجرای بدون نقص آن است .
استاندار زنجان با قدردانی از مجری اجرای طرح آمایش سرزمین در استان تأکید کرد: نگاه ما به توسعه استان در همه زمینه ها یکسان است و بعد از 13 سال تلاشی که برای تدوین و تکمیل این سند شده باید هرچه سریعتر این سند با بهره مندی از دانش نخبگان استان تکمیل شود چرا که نقشه راه استان بر اساس طرح آمایش سرزمین تنظیم خواهد شد.

تعداد نمایش ها (86)/نظرات (0)

دی ان ان