X

آرشيو اخبار

تقدیر امام جمعه و استاندار زنجان از مردم زنجان

توسط : Anonym|دوشنبه, 27 آبان,1398

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان و استاندار زنجان در پیام مشترکی از حضور پرشور و حماسی مردم زنجان در راهپیمایی حمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و محکومیت آشوبگران تقدیر کردند.
حجت الاسلام علی خاتمی و فتح‌الله حقیقی شامگاه دوشنبه در این پیام تاکید کردند: مردم غیور و همیشه در صحنه استان زنجان با حضور در این راهپیمایی گسترده صف خود را از بدخواهان نظام جدا کردند و با محکوم کردن اقدامات آشوبگران، بار دیگر با لبیک به رهبر معظم انقلاب، ندای حمایت خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی، ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی به گوش جهانیان رساندند.
به گزارش ایرنا، مردم زنجان در اقدامی خودجوش و با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی روز دوشنبه اقدامات آشوبگرانه اشرار و بدخواهان نظام را محکوم کردند.
در این راهپیمایی که با همراهی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، استاندار، شماری زیادی از مسئولان و هزاران نفر از مردم انقلابی استان برگزار شد، شعارهایی علیه آشوبگران، اغتشاشگران و سوء استفاده کنندگانی که با قساوت و کینه ورزی به دنبال هرفرصتی برای تخریب اموال عمومی و خصوصی مردم هستند، سردادند.
راهپیمایان زنجانی به رغم بارش برف و سرمای هوا مسیر چهارراه امیرکبیر تا چهارراه انقلاب زنجان را با سردادن شعارهای انقلابی و در حمایت از رهبر معظم انقلاب پیمودند.
کلمات کلیدی:

انتخابگر پوسته

دسته بندی آرشیو اخبار

دی ان ان