X
اخبار فرمانداري

جلسه هماهنگی برنامه های دهه مبارک فجر شهرستان زنجان برگزار گردید.

در این جلسه که به ریاست حافظی معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداربرگزار گردید.اعلام شد از اواخر آذر ماه مکاتبات لازم با دستگاههای اجرائی انجام گرفته و 70درصد دستگاهها نسبت به اعلام پروژه های قابل بهره برداری یا کلنگ زنی خود اقدام نموده اند.

شنبه, 23 دی,1396
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
جلسه هماهنگی برنامه های دهه مبارک فجر شهرستان زنجان برگزار گردید.

آقای حافظی در این جلسه گفت باید سعی کنیم جشنهای این دهه توسط مردم و با مشارکت مستقیم آنها انجام گیرد ایشان این دهه را فرصت خوبی برای اطلاع رسانی فعالیتهای دولت تدیبر و امید در شهرستان دانستند. ایشان با اشاره به اعتبارات خوبی که توسط دهیاریها در روستاها هزینه شده گفتند باید از فرصت پیش آمده استفاده کرده و با حضور در میان مردم ضمن شرکت در برنامه های شاد و فرهنگی برگزار شده مردم را در جریان کارهای انجام شده قرار دهیم. ایشان یادآور شدند با حضور در برنامه های متنوع باید نسبت به روشنگری نسل جدید از استبدادها و خفگان دوره ستمشاهی اقدام نمائیم.در ادامه آقایان دکترحقیقی بخشدار مرکزی،مهندس محمدی بخشدار قره پشتلو و مهندس هادوی بخشدار زنجانرود نسبت به اعلام کلی برنامه های پیش بینی شده ،جهت هر چه پربار برگزارشدن مراسمات دهه فجر تاکید نمودند.

در ادامه جلسه بخشدار مرکزی زنجان از برگزاری نمایشگاه توانمندیهای روستائیان در این ایام خبر داد و گفت این نمایشگاه در یکی از روستاهای رازبین یا ینگجه برگزار خواهد شد .

بخشدار زنجانرود نیز ضمن تشریح برنامه های این دهه پیشنهاد نمود از مقامات شاخص استان جهت حضور در برنامه های فرهنگی و عمرانی شهرستان دعوت گردد.

در ادامه جلسه بخشدار قره پشتلو نیز پیشنهاد داد با همکاری هلال احمر و مرکز بهداشت شهرستان نسبت به ویزیت رایگان روستائیان اقدام شود.

در پایان جلسه آقای حافظی معاون امور عمرانی ضمن جمعبندی مطالب از حضار خواست ریز برنامه ها و پروژه های قابل بهره برداری و کلنگ زنی و همچنین برنامه های فرهنگی و برگزاری نمایشگاهها را برای جلسه آتی اعلام تا ریز برنامه های شهرستان رسما اعلام گردد.ایشان کلیت برنامه های دهه فجر امسال را افتتاح و کلنگ زنی تعداد زیادی پروژه عمرانی از قبیل راه روستائی،آبرسانی و تامین آب،گازرسانی،طرح هادی و...اعلام و عنوان داشت در کنار این برنامه ها با برگزاری مراسم جشن و سرور،بازیهای بومی محلی،مسابقات ورزشی و اجرای موسیقی در کنار مردم خواهیم بود.

 

تعداد نمایش ها (136)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان