X
اخبار فرمانداري

فرماندار زنجان بیان کرد:

باید از همه ظرفیتها برای خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان استفاده کرد

فرماندار زنجان با بیان اینکه همه کارکنان در هرپستی که هستند باید کاملا اثرگذار باشند افزود: تمامی نیروها باید به مسئولیت و وظایف خود و دیگر دستگاه های اجرایی اشرافیت کامل داشته باشند.

دوشنبه, 18 دی,1396
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
باید از همه ظرفیتها برای خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان استفاده کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری زنجان؛ فرماندار زنجان  درنشست با کارکنان فرمانداری و بخشداری های تابع با بیان اینکه انتظارات از این دستگاه اجرایی بالا است گفت: با توجه به جایگاه فرمانداری تمامی کازشناسان ضمن اشرافیت کامل به برنامه ها و وظایف دستگاههای اجرایی نسبت به پیگیری سیاستهای دولت در تمامی دستگاهها اهتمام نمایند.
 عسگری افزود: مجموعه فرمانداری، کارشناسان و بخشداران به عنوان نمایندگان عالی دولت در حوزه های کاری مربوطه اختیارات کامل دارند تا ضمن استفاده از توانایی های خود در چارچوب قانون گامی برای توسعه شهرستان بردارند.
وی با اشاره به اینکه برنامه ریزی مناسب و به تبع پیروی از آن یکی از عمده دلایل پیشرفت در هر دستگاه اجرایی است عنوان کرد: اگر در تقویم روزانه جلسه ای برنامه ریزی شده است باید حتما برگزار شود و در صورت عدم حضور دستگاه های مربوطه پیگیری های لازم صورت می گیرد، همچنین مصوبات جلسات باید به نحو احسنت اجرا شوند.
  وی با اشاره به برنامه ریزی مناسب و پیروی از آن یکی از عمده دلایل پیشرفت در هر دستگاه اجرایی است. عنوان کرد، اگر در تقویم روزانه جلسه ای برنامه ریزی شده است باید حتما برگزار شود و در صورت عدم حضور دستگاه های مربوطه پیگیری های لازم صورت  گیرد، همچنین مصوبات جلسات باید به نحو احسن اجرا شوند.
فرماندار زنجان با بیان اینکه باید از ابزار موجود به صورت بهینه استفاده کنیم گفت: هراندازه که نیروها و کارشناسان اشرافیت بیشتر بر وظایف خود داشته باشند سیستم توانمند تر می شود، همچنین دستیابی به هر پیشرفتی در گرو کار تیمی خواهد بود.
این مقام مسئول از ملاقات های مردمی هر روز اول وقت خبر داد و گفت:از این پس مردم می توانند با هماهنگی دفتر در زمان تعیین شده با فرماندار دیدار داشته باشند.
در پایان عسگری از نگاه خوب مدیریت عالی استان به فرمانداری اظهار خرسندی کرد و افزود: امیدوارم بتوانیم از این فرصت نهایت استفاده را برای خدمت به مردم داشته باشیم.

تعداد نمایش ها (196)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان