X
اخبار فرمانداري

فرماندار زنجان مطرح کرد:

توسعه زنجان متناسب با اسناد بالادستی پیگیری می‌شود/ بخش خدمات در شهرستان زنجان توسعه می‌یابد

فرماندار زنجان با اشاره به اولویت های مدیریت عالی اجرایی شهرستان زنجان در توسعه ابعاد مختلف، گفت: توسعه زنجان در بخش های مختلف متناسب با اسناد بالادستی تدوین شده، پیگیری می‌شود.

یکشنبه, 17 دی,1396
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
توسعه زنجان متناسب با اسناد بالادستی پیگیری می‌شود/ بخش خدمات در شهرستان زنجان توسعه می‌یابد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زنجان ؛ رضا عسگری در گفت‌و‌گو با خبرنگار همدلی زنجان : با بیان اینکه در بخش اقتصادی اولویت های توسعه شهرستان زنجان متناسب با اهداف تدوین شده سیاست های اقتصاد مقاومتی خواهد بود، اظهار کرد: در این راستا ایجاد فرصت های شغلی مناسب و توسعه بخش های مختلف کشاورزی، صنعت و معدن و بخش خدمات در دستور کار خواهد بود.

وی شهرستان زنجان را دارای ظرفیت های مناسب برای توسعه در بخش های مختلف توصیف کرد و افزود: در حوزه اقتصادی شهرستان زنجان ظرفیت های مناسبی برای توسعه در بخش کشاورزی و صنعت و معدن دارد که متناسب با آن برنامه ریزی لازم برای تقویت و توسعه این بخش انجام می شود.

فرماندار زنجان با بیان اینکه دولت رویکرد حمایتی مناسبی برای توسعه اشتغال روستایی پیش بینی کرده است، یادآور شد: خوشبختانه مجلس شورای اسلامی نیز مصوبات مناسبی در این راستا داشته و از رویکرد دولت حمایت کرده که شهرستان زنجان نیز متناسب با این ظرفیت های بالادستی نسبت به توسعه بخش کشاورزی در مناطق روستایی برای ایجاد اشتغال اقدام می‌کند.

وی به بخش اجتماعی اشاره کرد و افزود: یکی از مباجثی که در حوزه اجتماعی کشور رنج می‌برد، آسیب‌های اجتماعی است و در شهرستان زنجان نیز اولویت های این بخش پرداختن به مسائلی خواهد بود که خانواده ها با آن در این بخش مواجه هستند.

عسگری با بیان اینکه باید از همه ظرفیت‌ها برای کاهش آسیب‌های اجتماعی استفاده کنیم، خاطرنشان کرد: در این حوزه باید نقاط ضعف را شناسایی و شاخص ها تعریفی را بهبود بخشیده و از ظرفیت تشکل‌ها و سازمان های مردم نهاد نیز استفاده بهینه خواهد شد.

فرماندار زنجان بر ضرورت توسعه و تقویت شرکت های دانش بنیان تاکید کرد و گفت: برای ایجاد اشتغال در سطح شهرستان یکی از بخش هایی که مورد حمایت قرار خواهد گرفت، شرکت های دانش بنیان بوده و تلاش خواهیم کرد ظرفیت سرمایه گذاری در این بخش را ارتقاء دهیم.

وی با بیان اینکه توسعه بخش خدمات مورد تاکید قرار دارد، افزود: در بخش خدمات توجه لازم به توسعه گردشگری صورت خواهد گرفت و شهرستان زنجان در این بخش ها دارای ظرفیت های مناسبی برای توسعه است.

تعداد نمایش ها (149)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان