X
اخبار فرمانداري

فرماندار زنجان:

ساختمان فعلی فرمانداری شهرستان زنجان مناسب نیست

در حال حاضر شرایط ساختمان فعلی فرمانداری شهرستان زنجان مناسب نیست و این در شرایطی است که فضا و زمین کافی وجود دارد ولی ساختمان موجود پاسخ‌گوی نیازها نیست.

یکشنبه, 17 دی,1396
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
ساختمان فعلی فرمانداری شهرستان زنجان مناسب نیست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زنجان و به نقل از خبرگزاری مهر - رضا عسگری ظهر شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه اقتصاد استان در محل استانداری زنجان، افزود:  در حال حاضر شرایط ساختمان فعلی فرمانداری شهرستان زنجان مناسب نیست و این در شرایطی است که فضا و زمین کافی وجود دارد ولی ساختمان موجود پاسخ‌گوی نیازها نیست.

 وی ادامه داد: تجهیز و نوسازی ساختمان فرمانداری نیازمند هزینه است و جابه‌جایی ساختمان نیز هزینه بیشتری را نیازمند است که امیدواریم اعتبار کافی برای این مهم در نظر گرفته شود.

عسگری با بیان اینکه فرمانداری شهرستان زنجان درشان استان نیست، افزود: باید مسئولین مکان مناسب را برای استقرار فرمانداری زنجان را در دستور کار قرار دهند. 

فرماندار زنجان تاکید کرد: در گذشته فضا و ساختمان فرمانداری شهرستان زنجان خوب بوده ولی به دلیل برخی از سوء مدیریت‌ها این ساختمان به ارگان دیگری واگذار شده است.

عسگری با بیان اینکه باید مسئولین استانی نسبت به جابجایی ساختمان فرمانداری زنجان به محل مناسب توجه ویژه را داشته باشند، گفت: باید فرمانداری کارها در همه بخش‌ها را با مسئولیت و جایگاهی که دارد انجام بدهد و تحقق این مهم نیاز به مساعدت دارد.

وی ادامه داد: فرمانداری زنجان ۴۰۰ میلیون تومان بدهی دارد و از سرجمع اعتبارات مبلغی برای شهرستان پیش بینی شود تا از این شرایط خارج شویم و ما به فصل اعتبارات نیاز داریم. 

عسگری افزود: توجه به  فضا و ساختمان فرمانداری زنجان باعث تسریع درروند اجرای طرح‌ها می‌شود و باید فرمانداری به اجرای طرح‌های بزرگ در شهرستان ورود کند

تعداد نمایش ها (225)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان