X
اخبار فرمانداري

فرماندار زنجان عنوان کرد:

مسئولان باید از منابع محدود، حداکثر بهره‌برداری را در جهت خدمت داشته باشند/ دولت با اقتدار در مقابل اغتشاشگران ایستاد

فرماندار جدید شهرستان زنجان با اشاره به محدودیت منابع در کشور، گفت: مسئولان باید از منابع محدود کشور در راستای خدمت به مردم حداکثر بهره‌برداری را داشته باشند. 

جمعه, 15 دی,1396
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
مسئولان باید از منابع محدود، حداکثر بهره‌برداری را در جهت خدمت داشته باشند/ دولت با اقتدار در مقابل اغتشاشگران ایستاد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زنجان ؛ رضا عسگری در مراسم معارفه خود بعنوان فرماندار زنجان، با بیان اینکه کارگزاران کشور در هر مسئولیتی باید از منابع کشور در جهت خدمت رسانی به مردم استفاده مناسب داشته باشیم، اظهار کرد: انقلاب اسلامی بعد از چهار دهه دستاوردهای بزرگی داشته و بسیاری از اقدامات انجام شده قابل مقایسه با گذشته نیست.
وی با بیان اینکه دشمن همواره برای آسیب به کشور در کمین است، افزود: از چندین ماه گذشته اعتراضاتی در کشور وجود داشت که به دلیل عملکرد برخی موسسات مالی بود، اما دولت با صبوری اجازه اعتراض و پیگیری مطالبات را به افراد معترض داد.
فرماندار زنجان از رویکرد مقتدرانه دولت برای ایجاد نظم و امنیت در جامعه گفت و تاکید کرد: امروز دولت با اقتدار با اغتشاشگرانی که موجب بروز ناامنی در جامعه و مشکل برای مردم شده بود برخورد کرد و تمامی عوامل ایجاد این شرایط نیز شناسایی شده اند.
وی بر ضرورت اثبات عینی وحدت و همدلی تاکید نمود و تصریح کرد: باید وحدت و همدلی برای خدمت به مردم وجود داشته باشد و پیگیری و برطرف کردن مشکلات مردم بدون دسته بندی و نگرش های جناحی و گروهی انجام شود.
عسگری با بیان اینکه مسائل و مشکلات شهرستان باید در خودِ شهرستان پیگیری و برطرف شود، افزود: مدیران باید از نگاه و رویکرد حمایتی مدیریت استان جهت خدمت به مردم استفاده کنند.
فرماندار زنجان بر ضرورت حرکت در مسیر قانون تاکید کرد و گفت: از تمامی مدیران شهرستان انتظار دارم اقدامات خود را در چارچوب قوانین انجام دهند.
وی همچنین بر ضرورت تحقق حقوق شهروندی تاکید کرد و یادآور شد: تمام مسئولان باید شرایط لازم را برای تحقق قوانین حقوق شهروندی در جامعه فراهم کنند و در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی تلاش کنند.

تعداد نمایش ها (153)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان