X
اخبار استانداری زنجان

استان برای برگزاری انتخابات پرشور آماده است

توسط : فرناز باقری|دوشنبه, 21 بهمن,1398

استان برای برگزاری انتخابات پرشور آماده است

رئیس ستاد انتخابات استان زنجان اعلام کرد: استان برای برگزاری انتخاباتی سالم، قانونی و با مشارکت حداکثری مردم آمادگی کامل را دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ خدابخش مرادی نافچی در آخرین جلسه ستاد انتخابات استان زنجان پس از بررسی موارد اعلام شده و جمع بندی عملکرد و اقدامات کمیته های شش گانه ذیل ستاد انتخابات از آمادگی کامل استان برای برگزاری انتخابات دوم اسفند خبر داد.

وی فرایندهای برگزاری انتخابات را از وظایف خطیر مجریان و مسئولین دولتی در استان ها برشمرد و اظهار کرد: امر انتخابات بعنوان یکی از مدون ترین فرایند و رویداد در کشور، زمانبندی کاملا مشخصی برای هر اقدام دارد و باید گام های اجرایی را بطور دقیق و منظم طی کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان همچنین بر رصد فعالیت های انتخاباتی در فضای مجازی نیز تاکید کرد و افزود: رصد فضای مجازی و عملکرد تمامی کاندیداها و حامیان آنها در این بستر نیز با جدیت و دقت رصد می شود تا بر اساس قانون، همه از شرایط یکسانی برای تبلیغات برخوردار باشند و از تخلفات جلوگیری شود.

مرادی با بیان اینکه ماموریت هریک از کمیته ها مشخص و گام های اساسی در هر حوزه برداشته شده است، خاطر نشان کرد: با پایان یافتن برنامه های دهه فجر، تمرکز اصلی مدیران و فرمانداران بر برگزاری صحیح، قانونمند و پرشور انتخابات در سراسر استان خواهد بود.

وی ابراز امیدواری کرد با آموزش های ارائه شده به هریک از سطوح اجرایی انتخابات و پیش بینی های صورت گرفته در بخش های مختلف و کمیته ها، شاهد برگزاری انتخاباتی سالم و شکوهمند با مشارکت حداکثری مردم استان باشیم.

در این جلسه، دبیر ستاد انتخابات نیز بر آمادگی کامل تمامی کمیته های ذیل ستاد تاکید کرد و گفت: جلسه نهایی و جمع بندی اقدامات شهرستان ها نیز پس از راهپیمایی دهه فجر و با حضور فرمانداران شهرستان های استان برگزار خواهد شد.

وی از آغاز تبلیغات کاندیدهای نهایی انتخابات از 24 بهمن ماه خبر داد و افزود: در 23 بهمن ماه نیز اعلام اسامی نهایی کاندیداهای تایید شده از سوی مراکز انتخابیه را خواهیم داشت تا در ادامه وارد فرایند تبلیغات و مراحل نهایی انتخابات شویم.

در این جلسه کلیه مسئولین کمیته های شش گانه آمادگی کامل خود را در حوزه های مختلف امنیتی، فناوری، بازرسی، اطلاع رسانی، پشتیبانی و حراست برای برگزاری انتخابات در سراسر استان اعلام نمودند و موارد باقیمانده نیز با پیگیری های دقیق تا پیش از آغاز رای گیری انجام خواهد شد.

کلمات کلیدی:

انتخابگر پوسته

دی ان ان