dnn - dotnetnuke - دی ان ان - دات نت نیوک - فارسی
جستجو


   
آب وهوا

آمار کاربران

Membership عضویت :
User Count همه کاربران سایت: 15

People Online افراد انلاین:
Visitors بازدیدکنندگان: 0
Members کاربران: 0
Online Now انلاین:
اخبار شهرستان طارم

- شنبه 22 آذر 1393

سومین جلسه مدیریت بحران طارم برگزار شد

این جلسه که با حضور مسئولان استان و شهرستان به ریاست آقای باقری برگزار گردید ، در این جلسه در خصوص آنفولانزای فوق حاد پرندگان توسط کارشناس دامپزشکی توضیحاتی ارائه گردید و اعلام شد با توجه به اینکه رودخانه قزل اوزن زیستگاه پرندگان مهاجر بوده ولی تا به حال هیچ گونه بیماری در شهرستان مشاهد نشده است

- يکشنبه 16 آذر 1393

مراتع شهرستان طارم جنگل کاری میشود

معاونت پشتیبانی سازمان جنگلها و مراتع کشور ، مدیر کل جنگلهای خارج از شمال سازمان جنگلها و مراتع کشور ، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان و فرماندار طارم مهندس باقری از طرح توسعه جنگل کاری شهرستان طارم واقع در مراتع روستای هزاررود بازدید کردند .

- پنجشنبه 29 آبان 1393

جلسه هماهنگی هفته بسیج در طارم برگزار شد

جلسه ای بمنظور هماهنگی برنامه های هفته بسیج در شهرستان طارم با حضور امام جمعه شهرستان و روسای ادارات به ریاست مهندس سلیمی معاون فرماندار طارم تشکیل گردید .

- دوشنبه 26 آبان 1393

نشست اختصاصی استاندار زنجان با شوراهای اسلامی و شهرداران آببر و چورزق بمنظور بررسی مسائل و مشکلات دو شهر برگزار گردید

با حضور استاندار زنجان، مدیر کل امور روستایی استانداری ، فرماندار شهرستان طارم ، شوراهای اسلامی و شهرداران شهرهای آببر و چورزق جلسه ای بمنظور بررسی مشکلات شهرهای آببر و چورزق برگزار گردید .

- يکشنبه 25 آبان 1393

شورای اداری شهرستان طارم با حضور استاندار زنجان برگزار شد

علی باقری در جلسه شورای اداری شهرستان طارم اظهار کرد: با توجه به توافقات انجام شده بین دانشگاه زنجان با کشور تونس پیشنهاد می‌شود فناوری کشت زیتون دیم در شهرستان طارم مدنظر مسئولان قرار گیرد، البته باید به این مساله هم اشاره کرد که شهرستان طارم ظرفیت کشت و پرورش زیتون دیم را دارد.

- يکشنبه 25 آبان 1393

نشست استاندار زنجان با فعالان اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی طارم

مهندس انصاری در ادامه برنامه سفر خود به شهرستان طارم با فعالان اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی طارم نشست برگزار کردند

در این نشست علی باقری فرماندار طارم با اشاره به همراهی مردم شهرستان طارم در عرصه های مختلف با نظام اظهار داشت: مردم طارم 116 شهید، 152 جانباز و 22 آزاده هم تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده اند

- يکشنبه 25 آبان 1393

بازدید استاندار زنجان از واحدهای تولیدی شهرستان طارم

مهندس انصاری در ادامه برنامه سفر به شهرستان طارم از واحدهای تولیدی شهر آببر بازدید کرد . از جمله واحدهای مورد بازدید استاندار زنجان ، بزرگترین کارخانه فرآوری محصولات کشاورزی نگین سبز آببر بود .

- يکشنبه 25 آبان 1393

سفر یکروزه مهندس انصاری استاندار زنجان به شهرستان طارم

مقام عالی استان در این سفر ، پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی گوهر به کلوئیم و کلوچ را با حضور اهالی و مسئولین افتتاح نمود .این پروژه 13 کیلومتر طول، 40دستگاه ابنیه، 161 هزار متر مکعب خاک برداری، 52هزار و 200 متر مکعب خاک ریزی و آسفالت ریزی به عرض 7متر و با شانه خاکی را شامل می شود.

- يکشنبه 18 آبان 1393

نشست انجمن حمایت از بیماران کلیوی و دیالیزی طارم با خیرین شهرستان

جلسه ای به منظور هماهنگی انجمن حمایت از بیماران کلیوی و دیالیز شهرستان با خیرین و هیات امنای برخی از مساجد شهرستان و همچنین تعدادی از بیماران مبتلابه کلیوی به ریاست معاون فرمانداری طارم برگزار گردید در این جلسه خانم عمارلو مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی شهرستان طارم گزارش از عملکرد یکساله انجمن در خصوص هزینه ها و در آمدهای انجمن که عمدتا از طریق خیرین میباشد ارائه کردند.

- چهارشنبه 14 آبان 1393

13 آبان عاشورایی و اقامه نماز ظهر عاشورا در طارم

مراسم گرامیداشت سیزدهم آبان امسال که مصادف با عاشورای حسینی بود با حضور امام جمعه شهرستان ، فرماندار ، مسئولین و جمع کثیری از مردم سیاه پوش در قالب هیاتهای عزاداری امام حسین (ع) در مرکز شهرستان طارم شهر آببر برگزار شد

12345678910 انتها