dnn - dotnetnuke - دی ان ان - دات نت نیوک - فارسی
جستجو


   
آب وهوا

آمار کاربران

Membership عضویت :
User Count همه کاربران سایت: 14

People Online افراد انلاین:
Visitors بازدیدکنندگان: 0
Members کاربران: 0
Online Now انلاین:
اخبار شهرستان طارم

- سه شنبه 25 شهريور 1393

جلسه کنترل جمعیت حیوانات ناقل بیماری طارم تشکیل گردید

جلسه ای به ریاست معاونت فرمانداری طارم بمنظور کنترل جمعیت حیوانات ناقل بیماری به انسان تشکیل گردید

به علت  احتمال سرایت بیماریهای مشترک بین انسان و سگ و همچنین احتمال وجود مشکلات برای شهروندان از ضرورت تشکیل این جلسه بود

- سه شنبه 25 شهريور 1393

پنجمین جلسه کمیته ترافیک و حفاری شهرستان طارم تشکیل جلسه داد

این جلسه به ریاست سلیمی معاون فرماندار طارم و با حضور اعضاء کمیته تشکیل گردید، آقای سلیمی ضمن تقدیر و تشکر از حضور اعضای جلسه بر اجرای کامل مصوبات جلسات قبلی تاکید و اشاره نمودند: با حضور به موقع در زمان تشکیل جلسه و با بررسی کارشناسی دقیق موارد و موانع می توان کلیه مصوبات را اجرایی نمود.

- دوشنبه 24 شهريور 1393

سفر گروه عراقی به شهرستان طارم برای بازدید از نهالستان‌های زیتون

مسئولان عراقی بمنظور زیتونکاری حاشیه اتوبان مابین کربلا و نجف از نهالستان‌های زیتون شهرستان طارم به منظور تامین نهال برای زیتون کاری حاشیه اتوبان مابین کربلا و نجف به شهرستان طارم آمدند و با فرماندار شهرستان دیدار نمودند

- دوشنبه 24 شهريور 1393

نشست صمیمی مدیر کل ورزش و جوانان زنجان با هیاتهای ورزشی شهرستان

نشست صمیمی مدیر کل ورزش و جوانان با حضور نمایندگان مردم طارم و زنجان در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار شهرستان طارم و مسئولین هیاتهای ورزشی شهرستان طارم در فرمانداری طارم برگزار گردید.

- يکشنبه 23 شهريور 1393

کلاسهای آموزشی ویژه ماموران آمار گیر در شهرستان طارم برگزار گردید

مرحله سوم آموزش سرشماری عمومی کشاورزی 1393 ویژه مامورین آمارگیر در شهرستان طارم شروع گردید .

در این دوره آموزشی تعداد 11 نفر مامور به مدت 7 روز آموزشهای لازم را در خصوص نحوه آمارگیری یاد خواهند گرفت .

طرح سرشماری سراسری کشاورزی از پنجم مهر سال جاری آغاز و تا 18 آبان در سراسر کشور ادامه می یابد.

- چهارشنبه 19 شهريور 1393

کار برداشت برنج در 700 هکتار از مزارع طارم آغاز شد

امسال  در 700 هکتار از شالیزارهای این شهرستان برنج کشت شده که پیش بینی می شود از این میزان سطح کشت در حدود 3 هزار و 500 تن شلتوک برنج از شالیزارهای این شهرستان برداشت و روانه بازار شود.

طی سال جاری حدود 800 بهره‌بردار برنج در مناطق مختلف شهرستان طارم مشغول فعالیت بوده بطوریکه پیش بینی میشود طی امسال از محل فروش برنج 144 میلیارد ریال عاید بهره‌برداران طارمی شود.

- چهارشنبه 19 شهريور 1393

آغاز برداشت زیتون سبز در شهرستان طارم

با توجه به سطح زیر کشت 18 هزار و 486 هکتار از باغات زیتون در منطقه طارم عملیات برداشت زیتون کنسروی از هفته دوم شهریور ماه جاری در این شهرستان آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی جهاد کشاورزی شهرستان طارم پیش بینی می‌شود از سطح 11 هزار و 176 هکتاری باغات بارده شهرستان طارم حدود 30 هزار تن محصول سبز زیتون برداشت شود که 21 هزار تن از این میزان بصورت کنسروی و مابقی بصورت زیتون روغنی برداشت می‌شود.

- سه شنبه 18 شهريور 1393

بازدید از روستای تازه کند بخش چورزق شهرستان طارم

فرماندار شهرستان طارم بهمراه مدیر کل امور روستایی و مدیر کل بحران استانداری زنجان و تعدادی از مسئولین شهرستان از روستای تازه کند بخش چورزق بازدید نموده و با اهالی دیدار کردند.

با توجه به اینکه اهالی خصوصاً زنان روستا از زندگی در این روستا بدلیل مشکلات فراوان به ستوه آمدند از مسئولین خواستن برای جابجایی مردم اقدام نمایند.

- شنبه 15 شهريور 1393

همایش بزرگداشت امامزادگان در طارم برگزار گردید

در راستای تحول اقتصادی موقوفات و ترویج مدیریت جهادی همایش بزرگداشت امام زادگان زنجان با حضور امام جمعه زنجان و مسئولان استانی و شهرستانی در شهرستان طارم برگزار گردید.

آیت الله علی خاتمی٬ نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان در این همایش با اشاره به اینکه تشیع مدیون امام جعفر صادق(ع) و فرزندان بزرگوارش است اظهار کرد: امیدواریم بقاع متبرکه استان زنجان محلی برای آرامش و به قطب فرهنگی تبدیل شوند.

- يکشنبه 09 شهريور 1393

افتتاح پروژههای عمرانی شهرستان در آخرین روز از هفته دولت

در هفتمین روز از هفته دولت با حضور معاون فرماندار و مسئولین و اهالی از چندین پروژه در شهرستان طارم بهره برداری شد .

افتتاح نمایندگی ایران خودرو در شهر آببر با اعتبار هزینه شده به مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان که از این مبلغ 500 میلیون تومان آن تسهیلات بانکی میباشد مورد بهره برداری قرار گرفت

12345678