dnn - dotnetnuke - دی ان ان - دات نت نیوک - فارسی
جستجو


   
آب وهوا

آمار کاربران

Membership عضویت :
Latest New User اخرین: hassan
Past 24 Hours دیروز: 0
Prev. 24 Hours امروز: 0
User Count همه کاربران سایت: 15

People Online افراد انلاین:
Visitors بازدیدکنندگان: 0
Members کاربران: 0
Total کل بازدیدها: 0

Online Now انلاین:
اخبار شهرستان طارم

- سه شنبه 25 فروردين 1394

در پی بارش شدید باران و جاری شدن سیل در طارم ، علی رغم کمبود امکانات و شدت بارش مدیران توانمند شهرستان در جهت مدیریت بحران اقدامات موثری انجام دادند

باقری فرماندار طارم در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان طارم که با حضور دکتر کرامتی مدیر کل بحران استان و اعضای شورا در فرمانداری شهرستان برگزار گردید با اعلام این مطلب افزود : بارش شدید باران و تگرگ در روزهای گذشته و جاری شدن سیل موجب خسارت به شهرستان شد .

- دوشنبه 24 فروردين 1394

جلسه هماهنگی بزرگداشت روز جهانی بهداشت و هفته سلامت سال 1394 در شهرستان طارم برگزار شد

این جلسه با حضور روسای ادارات شهرستان به ریاست مهندس سلیمی معاون فرماندار شهرستان طارم برگزار شد .

دکتر عزیزی ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان طارم برنامه های پیش بینی شده در این هفته را جهت هماهنگی اجرای آن برای حاضرین بیان کرد .

- دوشنبه 24 فروردين 1394

کاشت محصول گوجه فرنگی در شهرستان طارم شروع گردید

به گزارش روابط عمومی جهاد کشاورزی شهرستان طارم با مساعد شدن هوا کار انتقال نشاء محصول گوجه فرنگی از خزانه به زمین اصلی آغاز گردید .

پیش بینی می شود سطح زیر کشت این محصول در سالجاری حدود 2200 هکتار بوده که پیش بینی میگردد میزان محصول تولیدی از این مقدار به 77 هزار تن برسد که علاوه بر تامین نیاز استان زنجان به سایر استان های کشور صادر می شود.

- پنجشنبه 28 اسفند 1393

آخرین جلسه شورای اداری شهرستان طارم در سال 93 به ریاست فرماندار طارم تشکیل گردید

این جلسه که با حضور امام جمعه شهرستان ، مسئولین و روسای شوراهای بخش و شهرستان تشکیل گردید فرماندار شهرستان با اشاره به پایان رسیدن سال 93 افزود : امسال سال سختی به لحاظ بودجه برای دولت بود اما با برنامه ریزی و سیاست گذاری بسیار مناسبی که دولت تدبیر و امید در جهت کاستن مشکلات مردم داشتند و همچنین حرکت در راستای برنامه های تدوین شده و سیاستهای ابلاغی در ابتدای سال 93 از سوی مقام معظم رهبری عملکرد بسیار مطلوبی داشتیم.

- پنجشنبه 28 اسفند 1393

بازدید معاون وزیر در امور باغبانی و رئیس سازمان امور اراضی کشور از طارم

 مهندس طهماسبی معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاوزی ، دکتر افشار رئیس سازمان امور اراضی کشور، دکتر رمضانی رئیس دفتر طرح زیتون، مسئولین سازمان جهاد کشاورزی و فرماندار شهرستان از مرکز تحقیقات زیتون طارم بازدید نمودند

- پنجشنبه 28 اسفند 1393

شورای هماهنگی ترافیک شهرستان طارم

این شورا که به ریاست فرماندار شهرستان طارم و سایر اعضاء مدعو تشکیل جلسه داد، باقری رئیس شورای هماهنگی ترافیک شهرستان ضمن اشاره به آمار بالای تصادفات در کشور خطاب به اعضای شورا گفت : اعضای شورا با همدلی و همکاری و اتخاذ تصمیمات و اقداماتی صحیح در این رابطه بتوانیم آمار تصادفات را کاهش دهیم.

- چهارشنبه 27 اسفند 1393

کمیته برنامه ریزی شهرستان طارم به ریاست فرماندار تشکیل گردید

فرماندار طارم در این جلسه کل اعتبارات اختصاص یافته به شهرستان طارم را از ابتدای سال 93 تا کنون به مبلغ 185 میلیارد و نهصد و پنجاه میلیون ریال اعلام و افزود: این رقم نسبت به ابتدای سال 93 به مقدار 70 درصد رشد داشته است.

وی پیشرفت فیزیکی پروژه ها و روند جذب اعتبارات عمرانی پروژه ها را خوب ارزیابی کرده و گفت:  در سال آتی اولویت توزیع اعتبار  با پروژه های نیمه تمام بوده و به دستگاهها توصیه میشود در پیشنهادهای خود برای سال 94 از تعریف پروژه جدید پرهیز نمایند.

- سه شنبه 19 اسفند 1393

ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان طارم تشکیل جلسه داد

ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان طارم به ریاست معاون فرماندار طارم و با حضور اعضا تشکیل گردید

مهندس سلیمی در این جلسه با اشاره به دستور کار جلسه گفت : تعطیلات پایان سال خدمتی برای شناساندن ظرفیت و پتانسیل های و جذب گردشگران و در نهایت ایجاد اشتغال است.

- سه شنبه 19 اسفند 1393

هشتمین جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست فرماندار طارم برگزار شد

باقری فرماندار طارم در این جلسه اظهار داشت: متاسفانه موضوع مواد مخدر یک موضوع بسیار پیچیده در جامعه است و تغییر الگوی مصرف از مواد سنتی به صنعتی معضلی است که در حال حاضر اصلی ترین و جدی ترین چالش مسئولین کشور ماست .

- سه شنبه 12 اسفند 1393

فرماندار شهرستان طارم از پروژه در حال احداث سد امام رضا (ع) پاوه رود بازدید کردند

این بازدید که با حضور تعدادی از کارشناسان وزارت نیرو و سازمان امور منابع آب استان انجام گرفت فرماندار شهرستان بر اهمیت اجرای این پروژه تاکید کرد و بیان داشت : با افزایش باغات زیتون در اراضی شیب دار و افزایش روز به روز سطح زیر کشت محصولات کشاورزی در شهرستان و از طرفی بحران آب در سال های پیش رو ، بی شک اتمام این پروژه تاثیر بسزایی در توسعه اقتصادی ، رفع فقر و ایجاد اشتغال شهرستان خواهد داشت . باقری از مسئولین خواست تا در روند اجرای این پروژه یعنی تکمیل بدنه سد و کانالهای انتقال آب تسریع نموده و اظهار امیدواری کرد : مردم ، معتمدین و شوراهای اسلامی هم در جهت رفع مشکلات اجتماعی اجرای کانالهای انتقال آب و شبکه توزیع با کارفرما همکاری لازم را داشته باشند .

12345678910 انتها