dnn - dotnetnuke - دی ان ان - دات نت نیوک - فارسی
جستجو


   
آب وهوا

آمار کاربران

Membership عضویت :
Latest New User اخرین: hassan
Past 24 Hours دیروز: 0
Prev. 24 Hours امروز: 0
User Count همه کاربران سایت: 15

People Online افراد انلاین:
Visitors بازدیدکنندگان: 0
Members کاربران: 0
Total کل بازدیدها: 0

Online Now انلاین:
اخبار شهرستان طارم

- شنبه 04 بهمن 1393

بازدید مدیر اجرایی شورای بین المللی زیتون از ایستگاه تحقیقاتی زیتون در شهرستان طارم

خوان لوییس بارژول  مدیر اجرایی شورای بین المللی زیتون از ایستگاه تحقیقاتی زیتون در شهرستان طارم بازدید کرد.وی کشور ایران را یکی از مهمترین اعضای شورای بین‌المللی زیتون برشمرد و افزود: ایران با تولید 102 هزار تن محصول زیتون در مساحتی بالغ بر 60 هزار هکتار رتبه 11 تولید زیتون را در جهان به خود اختصاص داده است.

- شنبه 04 بهمن 1393

کارگاه آموزشی بین المللی آب، خاک و زیتون در شهرستان طارم برگزار شد

کارگاه آموزشی تولید به صورت علمی و تئوری با حضور متخصصین 15 استان زیتون خیز کشور در زمینه موضوعاتی همچون افزایش تولید زیتون مدیریت آب و تولید نهال در مدت دو روز برگزار می‌شود.

مدرس اسپانیایی این دوره آموزشی شامگاه چهارشنبه با اشاره به ظرفیت بالای شهرستان طارم در تولید زیتون کشور اظهار داشت: رشد و توسعه خوبی را در باغات زیتون شهرستان طارم شاهد هستیم و امیدورایم این توسعه بیش از پیش در باغات زیتون طارم مشاهده شود.

- شنبه 04 بهمن 1393

دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان طارم برگزار گردید

دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان طارم، به ریاست علی باقری فرماندار شهرستان طارم تشکیل گردید در این جلسه به خاطر کسب مقام برتر استانی از اعضای شورا، خیرین نیک اندیش ، ادارات ونهاد های دولتی که با آموزش وپرورش همکاری داشتند تجلیل و قدر دانی شد.

- شنبه 04 بهمن 1393

همایش تجلیل از برترینهای کنکور سال 93 در طارم برگزار میشود

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان طارم، با تصویب اعضای شورای آموزش و پرورش این اداره، همایش تجلیل از بر ترین های کنکور 93 و راهکارهای موفقیت در کنکور 94 با حضور دانش آموزان سال چهارم دبیرستان های شهرستان طارم در 7 بهمن ماه برگزار می شود.

- شنبه 04 بهمن 1393

ادارات شهرستان و اماکن عمومی شهرستان برای معلولین مناسب سازی میگردند

کمیته مناسب سازی شهرستان طارم به ریاست مهندس سلیمی معاون فرماندار طارم و با حضور اعضای کمیته تشکیل گردید

- جمعه 03 بهمن 1393

شورای توانبخشی مبتنی بر جامعه(CBR) شهرستان طارم تشکیل جلسه داد

جلسه شورای توانبخشی مبتنی بر جامعه(CBR)  شهرستان طارم به ریاست معاون فرماندار طارم  برگزار شد.
 

- پنجشنبه 25 دي 1393

اولین جلسه ستاد هماهنگی دهه فجر طارم برگزار شد

ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور کلیه مسئولین ادارات در محل سالن اجتماع فرمانداری طارم به ریاست جناب آقای باقری فرماندار محترم شهرستان طارم برگزار گردید. در این جلسه ابتدا حاج آقا صادقی پور امام جمعه محترم شهر آببر پس تشریح بخشی از خصوصیات اخلاقی حضرت امام (ره) و روحیه مردم داری آن گفتند: امیدواریم با برگزاری برنامه های خوب و متنوع و شاداب گوشه ای از عظمت ملت ایران، انقلاب اسلامی ، جان فشانی مردم و شهدا را بر اساس الگو ها و روش های جدید به نسل جوان و جامعه جهانی ارائه کنیم

- پنجشنبه 25 دي 1393

کار گروه آرد و نان شهرستان طارم

کار گروه آرد و نان شهرستان طارم به ریاست آقای باقری و با حضور اعضای حاضر تشکیل گردید

در این جلسه فرماندار طارم گفت : نان به عنوان اصلی ترین کالا در چرخه غذایی و قوت اصلی مردم  بوده که باید در عرضه با کیفیت نان دقت لازم را بعمل آوریم و تمامی دستگاهها باید دقت لازم در این خصوص داشته باشند.

- شنبه 13 دي 1393

سومین جلسه کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان طارم

سومین جلسه کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان به ریاست باقری فرماندار شهرستان طارم در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان طارم برگزار گردید.

در این جلسه فرماندار شهرستان در خصوص حضور روسا و مسئولین ادارات در جلسه کار گروه به دلیل اهمیت مصوبات آن تاکید نمودند . در ادامه در خصوص مسائل و مشکلات بهداشتی شهرستان تصمیم های ویژه ای اتخاذ گردید .

- شنبه 22 آذر 1393

سومین جلسه مدیریت بحران طارم برگزار شد

این جلسه که با حضور مسئولان استان و شهرستان به ریاست آقای باقری برگزار گردید ، در این جلسه در خصوص آنفولانزای فوق حاد پرندگان توسط کارشناس دامپزشکی توضیحاتی ارائه گردید و اعلام شد با توجه به اینکه رودخانه قزل اوزن زیستگاه پرندگان مهاجر بوده ولی تا به حال هیچ گونه بیماری در شهرستان مشاهد نشده است

12345678910 انتها