dnn - dotnetnuke - دی ان ان - دات نت نیوک - فارسی
جستجو


   
آب وهوا

آمار کاربران

Membership عضویت :
Latest New User اخرین: hassan
Past 24 Hours دیروز: 0
Prev. 24 Hours امروز: 0
User Count همه کاربران سایت: 15

People Online افراد انلاین:
Visitors بازدیدکنندگان: 0
Members کاربران: 0
Total کل بازدیدها: 0

Online Now انلاین:
اخبار شهرستان طارم

- سه شنبه 12 اسفند 1393

فرماندار شهرستان طارم از پروژه در حال احداث سد امام رضا (ع) پاوه رود بازدید کردند

این بازدید که با حضور تعدادی از کارشناسان وزارت نیرو و سازمان امور منابع آب استان انجام گرفت فرماندار شهرستان بر اهمیت اجرای این پروژه تاکید کرد و بیان داشت : با افزایش باغات زیتون در اراضی شیب دار و افزایش روز به روز سطح زیر کشت محصولات کشاورزی در شهرستان و از طرفی بحران آب در سال های پیش رو ، بی شک اتمام این پروژه تاثیر بسزایی در توسعه اقتصادی ، رفع فقر و ایجاد اشتغال شهرستان خواهد داشت . باقری از مسئولین خواست تا در روند اجرای این پروژه یعنی تکمیل بدنه سد و کانالهای انتقال آب تسریع نموده و اظهار امیدواری کرد : مردم ، معتمدین و شوراهای اسلامی هم در جهت رفع مشکلات اجتماعی اجرای کانالهای انتقال آب و شبکه توزیع با کارفرما همکاری لازم را داشته باشند .

- دوشنبه 27 بهمن 1393

افتتاح پروژه های عمرانی بمناسبت ایام دهه فجر

به مناسبت دهه مبارک فجر جشنواره نغمه های انقلاب ویژه کودکان پیش دبستانی توسط کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان مرکز آببر برگزار گردید . در این برنامه کودکان پیش دبستانی سرود های  خود را برای حاضرین اجرا کردند.

- پنجشنبه 23 بهمن 1393

با حضور معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری زنجان و نماینده گان مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در هشتمین روز دهه فجر چندین پروژه به بهره برداری رسید

در هشتمین روز دهه مبارک فجر چندین پروژه با حضور معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری زنجان دکتر عصفوری ، دکتر علیمردانی و اسماعیلی نمایندگان مردم شهرستانهای زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی افتتاح و به بهره برداری رسید.

- چهارشنبه 22 بهمن 1393

مردم شهیدپرور طارم همزمان با سراسر کشور به صورت پرشور در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند

راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن سال 1393 همزمان با سراسر کشور در مرکز شهرستان طارم شهر آببر با شرکت پر شور اقشار مختلف مردم برگزار گردید.

- چهارشنبه 22 بهمن 1393

افتتاح چند پروژه در هفتمین روز دهه مبارک فجر

افتتاح همزمان دو باب زمین ورزشی خاکی فوتبال در روستاهای ولیدر و کسران از توابع بخش چورزق شهرستان طارم با اعتبار هزینه شده به مبلغ 32 میلیون تومان شامل خاک برداری و تسطیع زمین، حصار کشی و نصب لوازم ورزشی و همچنین افتتاح مخزن آب شرب روستای کسران با اعتبار هزینه شده به مبلغ 50 میلیون تومان در هفتمین روز از دهه مبارکه فجر به دست فرماندار شهرستان و با حضور مسئولین شهرستان و اهالی روستای کسران انجام شد.


- سه شنبه 21 بهمن 1393

۲۲ بهمن روز تجدید میثاق با شهدا و امام راحل


فرماندار شهرستان طارم سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه شهرستان طارم بود وی با تبریک ایام الله دهه فجر ، و با بیان اینکه روز ۲۲ بهمن روز تجدید میثاق با شهدا و امام راحل است گفت: این روز پیام همبستگی ملی برای ملت ماست بخاطر حمایت از مذاکرات هسته ای و تداوم برنامه های نظام جمهوری اسلامی ایران که ملت ایران با حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز ۲۲بهمن آن را ثابت خواهند کرد.

- سه شنبه 21 بهمن 1393

باقری :22 بهمن روز وحدت ملی و روز همبستگی ملی، متعلق به تمام ملت ایران است

جلسه هماهنگی راهپیمایی 22 بهمن با حضور مسئولین ستاد گرامیداشت دهه مبارک به ریاست فرماندار طارم تشکیل گردید

باقری فرماندار طارم با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن 57 بیان داشت : 22 بهمن روز وحدت ملی و روز همبستگی ملی، متعلق به تمام ملت ایران است .

- سه شنبه 21 بهمن 1393

افتتاح چندین پروژه در پنجمین روز از دهه مبارکه فجر

همایش پیاده روی مسئولین و پرسنل ادارات شهرستان طارم به مناسبت گرامیداشت ایام پیروزی شکوهمند ایران اسلامی،  در پنجمین روز از دهه مبارک فجر انجام گرفت . در ادامه برنامه های این روز مسئولین و پرسنل ادارات بمنظور تجدید عهد و پیمان با شهدا و آرمانهای امام راحل در مراسم غبار روبی مزار شهدای شهر آببر شرکت کردند.

- شنبه 18 بهمن 1393

دیدار با خانواده معظم شهدا بمناسبت ایام الله دهه فجر

بمناسبت بزرگداشت ایام الله دهه مبارکه دهه فجر مهندس باقری فرماندار شهرستان طارم به همراه چندی از مسئولین شهرستان از خانواده معظم شهدا دیدار کردند .

- شنبه 18 بهمن 1393

حضور مهندس رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان در چهارمین روز دهه مبارکه فجر در شهرستان طارم

در چهارمین روز از دهه مبارک فجر پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی جوجرگان به طول 2 کیلومتر با اعتبار هزینه شده به مبلغ 500 میلیون تومان توسط مهندس رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت. همچنین یک مورد گلخانه صیفیجات با اشتغالزایی 15 نفر در مساحت 3200 متر مربع با اعتبار هزینه شده به مبلغ 650 میلیون تومان در شهر چورزق افتتاح گردید .

12345678910 انتها