dnn - dotnetnuke - دی ان ان - دات نت نیوک - فارسی
جستجو


   
آب وهوا

آمار کاربران

Membership عضویت :
User Count همه کاربران سایت: 12

People Online افراد انلاین:
Visitors بازدیدکنندگان: 0
Members کاربران: 0
Online Now انلاین:
اخبار شهرستان طارم

- پنجشنبه 30 مرداد 1393

باقری : آزادگان مایه افتخار و مباهات کشورند

فرماندار شهرستان طارم بمناسبت بیست و ششم مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس به ایران با تعدادی از آزادگان شهرستان دیدار و از آنها تجلیل نمودند .

- چهارشنبه 29 مرداد 1393

باقری: در هفته دولت 15 طرح عمرانی با اعتبار بالغ بر 16 میلیارد تومان افتتاح میشود

سومین جلسه شورای اداری طارم به ریاست فرماندار طارم تشکیل گردید این جلسه که بمنظور هماهنگی برنامه های هفته دولت تشکیل گردید

در این جلسه باقری با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت : شعار هفته دولت امسال از طرف دولت تدبیر و امید با عنوان دولت آرامش و امید و سیاست درهای باز نامگذاری شده است و این بدین معناست که با روی گشاده حضور مردم را در ادارات بپذیریم و در حد توان مطالبات و خواسته های مردم را انجام دهیم.

- سه شنبه 28 مرداد 1393

جلسه بررسی مشکلات بخش کشاورزی شهرستان طارم تشکیل گردید

این جلسه با حضور معاونین وزارت جهاد کشاورزی مهندس کشاورز معاون زراعت وزیر و مهندس صفایی معاون تعاون روستایی وزیر ، نماینده مردم طارم و زنجان در مجلس شورای اسلامی دکتر علیمردانی ، مهندس عصفوری معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری زنجان ، مدیر سازمان جهاد کشاورزی زنجان ، شوراها و کشاورزان به ریاست فرماندار طارم در محل فرمانداری برگزار گردید .

- پنجشنبه 23 مرداد 1393

آتش‌سوزی در مراتع روستایی شهرستان طارم مهار شد

علی باقری فرماندار شهرستان طارم گفت : خوشبختانه با کمک نیروهای امدادی منابع طبیعی ، هلال احمر ، دهیار روستا و اهالی روستای ده بهار شهرستان طارم آتش سوزی مراتع که در ییلاق این روستا بوقع پیوسته بود مهار گردید .

- شنبه 04 مرداد 1393

فرماندار طارم: کاخ‌نشینان عرب نسبت به جنایات اسرائیل سکوتی مرگبار اختیار کرده‌اند

خبرگزاری تسنیم: فرماندار طارم ضمن انتقاد از حمایت کشورهای عربی منطقه از اقدامات وحشیانه اسرائیل در قبال فلسطینیان گفت: دولتمردان عربی در دفاع از مردم فلسطین هم راستا با عقاید ملت هایشان نیستد.

- پنجشنبه 02 مرداد 1393

مراسم سی و ششمین راهپیمایی روز قدس شهرستان طارم با شکوه تر از سالهای گذشته

مراسم سی و ششمین راهپیمایی روز قدس 3مرداد آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور باشکوه مردم شهرستان برگزار گردید .

اقشار مختلف مردم طارم برای اعلام حمایت از حق مردم فلسطین و اعلام انزجار از جنایات رژیم صهیونیستی و سکوت حامیان اسرائیل اشغالگر با سر دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا و مرگ بر صهیونیسم به حمایت از مردم مظلوم فلسطین پرداختند.

- سه شنبه 24 تير 1393

بازدید فرماندار طارم از طرح هادی روستای زاچگان طارم

طی برنامه بازدیدی از سوی فرمانداری طارم باقری فرماندار شهرستان بهمراه رئیس بنیاد مسکن و بخشدار چورزق  از طرح هادی روستای زاچگان  بازدید کردند . این طرح با اعتباری یالغ بر1000میلیون ریال که  درآن زیرسازی 1700مترمربع ؛ دیوار چینی 500مترمربع ، نهرسنگی 130متر ، سنگ فرش 100مترمربع  ،نرده بتنی 65مترمربع انجام خواهد شد

فرماندار طارم در بازدید از این طرح ضمن ابراز رضایت از عملکرد بنیاد مسکن شهرستان لزوم تسریع در کار ا تاکید کردند.

- چهارشنبه 18 تير 1393

بازدید فرماندار از واحدهای تولیدی شهرستان

فرماندار  شهرستان بمناسبت روز صنعت و معدن از واحدهای تولیدی و  صنایع مرتبط با کشاورزی(بسته بندی ، فرآوری و سورتینگ) واقع در دهستان گیلوان شهرستان طارم بازدید کردند .

- پنجشنبه 05 تير 1393

معاون فرماندار شهرستان طارم معرفی شد

تکریم و معارفه معاونین فرمانداری طارم در دومین جلسه شورای اداری شهرستان طارم انجام شد. این جلسه با حضور مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری زنجان و اعضای شورای اداری طارم به ریاست باقری فرماندار طارم تشکیل گردید

- سه شنبه 03 تير 1393

دومین جلسه شورای اداری شهرستان طارم برگزار شد

دومین جلسه شورای اداری شهرستان طارم بمنظور تودیع و معارفه معاون فرماندار طارم تشکیل گردید این جلسه با حضور مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری زنجان و اعضای شورای اداری طارم به ریاست فرماندار تشکیل گردید

123456