دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
جستجو


آمار بازدید


آنلاین :
امروز :
روز گذشته :
هفته جاری :
هفته گذشته :
ماه جاری :
ماه گذشته :
کل بازدید :
اخبار شهرستان طارم

- پنجشنبه, 04 شهریور,1395

نشست خبری فرماندار طارم بمناسبت هفته دولت

بمناسبت فرا رسیدن هفته دولت نشست خبری فرماندار طارم با خبرنگاران و اسباب رسانه این شهرستان برگزار شد

مهندس علی باقری در این نشست ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته دولت، به روی کار آمدن دولت تدبیر و امید در سال 1392اشاره و بیان داشت : علی رغم تبلیغات وسیع و سرمایه گذاری سنگین مخالفان نظام در جهت یاس و ناامیدی مردم برای عدم حضور در انتخابات و پای صندوقهای رای ، مردم ولایت مدار ایران عزیزمان با انتخاب دکتر روحانی به یک منش و گفتمان جدید رای دادن .

- شنبه, 26 تیر,1395

کارگروه اقتصادی شهرستان طارم تشکیل جلسه داد

کارگروه اقتصادی شهرستان طارم با حضور دکتر جعفری ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان ، دکتر وقفچی نماینده مردم شهرستان­های زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، تعدادی از مدیران استان و روسای ادارات شهرستان به ریاست آقای باقری فرماندار شهرستان تشکیل جلسه داد. 

- پنجشنبه, 03 تیر,1395

شورای حفاظت منابع آب شهرستان طارم تشکیل گردید

فرماندار شهرستان در این جلسه با اشاره به اهمیت آب در کشور بیان داشت بحث آب یکی از موضوعات بسیار مهمی است که تصمیمات خوبی جهت برنامه ریزی و مدیریت منابع و پیگیریهای جدی برای بهبود و مدیریت وضعیت آب و محیط زیست انجام گرفته و به طبع آن اقدامات و دستورات موثری از طریق استان انجام گرفته است.

- ﺳﻪشنبه, 01 تیر,1395

باقری: 34 میلیارد تومان برای آسفالت ریزی راه های ارتباطی شهرستان هزینه شده است

فرماندار شهرستان در اولین نشست هم اندیشی شوراها ، دهیاران و بهورزان بخش مرکزی و چورزق شهرستان طارم با حضور نمایندگان مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی و مسئولین برگزار شد گفت: اولین اولویت شهرستان راههای ارتباطی است و با وجود محدودیتهای اعتباری سرمایه گذاری بسیار خوبی در زمان دولت تدبیر و امید در این شهرستان اتفاق افتاده بطوریکه طی سه سال گذشته 34 میلیارد تومان برای بهسازی و آسفالت راههای روستایی ، روکش آسفالت و تکمیل پروژه های نیمه تمام حوزه راه در این شهرستان هزینه شده است. 

- دوشنبه, 31 خرداد,1395

اولین نشست هم اندیشی شوراها ، دهیاران و بهورزان بخش مرکزی و چورزق شهرستان طارم با حضور نمایندگان مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی و مسئولین برگزار شد

حجه الاسلام صادقی پور امام جمعه شهرستان طارم در این نشست به انجام کارهای فرهنگی در کنار فعالیتهای عمرانی و اقتصادی تاکید و افزود: همه مردم و مسئولین درقبال امور فرهنگی مسئول هستند و دین مبین اسلام و سفارشات ائمه و اطهار نیز براین امر می باشد.

- شنبه, 08 خرداد,1395

نشست هم اندیشی فرماندار شهرستان و مسئولین ادارات با مدیران دانشگاه آزاد زنجان برگزار گردید

فرماندار طارم با اشاره به پیشرفتهای ایران اسلامی در زمینه علم و دانش بیان داشت : تعداد سه دانشگاه در سطح شهرستان فعالیت مینماید که مردم شهرستان در شکل گیری آنها سهیم بودند و امکانات خوبی جهت شروع به کار این دانشگاه ها در اختیار قرار دادند.

- چهارشنبه, 05 خرداد,1395

جشنواره گیلاس در طارم برگزار میگردد

فرماندار شهرستان طارم با بیان این مطلب در جلسه هماهنگی که برای برگزاری جشنواره گیلاس در روستای شیت  ، با حضور مسئولین شهرستان تشکیل شده بود افزود: در راستای شناساندن پتانسیل ها و استعداد های شهرستان و تقویت سرمایه گذاری منطقه جشنواره های مختلفی در شهرستان پیش بینی شده است .

12345678910 انتها