نظرسنجی

نظرشماراجع به مطالب و محتوی وب سایت فوق چه می باشد؟
ثبت نظر شما  نمودار نظرسنجی
آمار کاربران

Membership عضویت :
User Count همه کاربران سایت: 8

People Online افراد انلاین:
Visitors بازدیدکنندگان: 1
Members کاربران: 0
Online Now انلاین:
آمار بازدید سايت

تعداد بازديد امروز : 71
تعداد بازديد ديروز : 1686
تعداد بازديد ماه جاری : 101810
تعداد بازديد ماه گذشته : 66321
تعداد بازديد كل : 567277

اوقات شرعی

امروز :
هجری شمسی
هجری قمری
میلادی

اوقات شرعی:
اذان صبح :
اذان ظهر :
اذان مغرب :

 

اخبار

- 1393 تير 19 پنجشنبه

جلسه مدیریت بحران شهرستان ماهنشان برگزار شد

جلسه مدیریت بحران شهرستان ماهنشان با حضور اعضای محترم مدیریت بحران شهرستان و به ریاست آقای محمد پور فرماندار محترم در محل فرمانداری ، برگزار گردید. 

- 1393 تير 10 سه شنبه

اولین جلسه شورای پژوهشی شهرستان ماهنشان برگزار شد

 اولین جلسه شورای پژوهشی شهرستان ماهنشان به ریاست جناب آقای محمد پور فرماندار شهرستان و با حضور اعضاي جلسه در دفتر فرماندار  برگزار گردید .

 

- 1393 تير 10 سه شنبه

دومین جلسه شورای فرعي مبارزه با مواد مخدرشهرستان ماهنشان در سال جاری برگزار شد

دومین جلسه شورای فرعي مبارزه با مواد مخدرشهرستان ماهنشان در سال جاری به ریاست جناب آقای محمدپور فرماندار شهرستان ماهنشان و با حضور جناب آقای نصیری دبیر محترم شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و سایر اعضاء و مدعوین در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید .

- 1393 تير 08 يکشنبه

اولین جلسه کارگروه اجتماعی عفاف و حجاب شهرستان ماهنشان در سال جاري برگزار شد

در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید، جناب آقای عزیزی معاون محترم فرماندار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای هفت تیر شهید بهشتی و 72 تن از یارانش به هفته قوه ی قضائیه اشاره نموده و اظهار امیدواری کردند کارگروه عفاف و حجاب در راستایی فعالیت نماید که جامعه ای عاری از بزهکاری و جرم و... داشته باشیم ، قطعا زنان نقش تعیین کننده ای را ایفا خواهند کرد.

ایشان در ادامه افزودند کار گروه عفاف و حجاب از جمله کار گروه های سیاست گذار و مهم می باشد که اگر به این موضوع با دید ژرف و عمیق نگریسته شود ثمرات زیادی خواهد داشت .

- 1393 تير 08 يکشنبه

جلسه هم اندیشی تاسیس و تجهیز حوزه علمیه خواهران زینب کبری(س) ماهنشان برگزار شد

در ابتدای جلسه فرماندار محترم شهرستان با اشاره به نامگذاری امسال مبنی بر سال اقتصاد و فرهنگ،باعزم ملي و مديريت جهادي و رقابت ایجاد شده بین شهرستانهای زنجان در زمینه اجرای فعالیتهای مذهبی-فرهنگی و ایجاد مراکز  دینی افزودند: یکی از مصادیق مهم و با ارزش در راستای امور دینی ایجاد حوزه های علمیه می باشد که ضمن تقدیر و تشکر از امام جمعه محترم و تیم همراه ایشان در بحث پیگیری راه اندازی و تجهیز حوزه علمیه خواهران زینب کبری(س) ماهنشان از رؤسای ادارات و مردم شریف شهرستان خواستند تا با همیاری و همکاری همه جانبه در ایجاد این مرکز مهم آموزشی در رشد و توسعه سطح علمی-فرهنگی با محوریت دین سهیم باشند تا از برکات دنیوی و اجر اخروی آن بهره مند گردند.

 

12345678910 انتها